خانه برنامه آموزشی
نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۹۴/۰۴/۳۱
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده مجید محمدی

‏‏آیا شما علاقه مند به یادگیری ساخت بازی برای اندروید هستید ؟ یک ایده عالی در ذهن خود دارید و نمی دانید که از کجا شروع کنید ؟

‏دیگر نیازی نیست تا هزینه های گزاف کلاس آموزش اندروید را پرداخت کنید.

‏این دوره آموزشی تمام مباحث پایه جاوا برای ساخت بازی برای اندروید را پوشش می دهد. در این دوره به جزییات مورد نیاز برای ساخت بازی چه کسانی که مبتدی هستند یا پیشرفته، می پردازیم. شما پس از گذراندن این دوره بازی بالا را که در عکس مشاهده می کنید را خواهید ساخت و آن را برای اندروید پورت می کنید.

‏در این آموزش ما ابتدا در فصل اول جاوا را یاد خواهیم داد، سپس با فصل دوم و سوم بازی سازی خود را شروع می کنیم. و فصل چهارم با پورت آن برای اندروید بازی خود را کامل فرا گرفته و آماده انتشار می کنیم.

‏در فصل آخر به آموزش بازی معروف Flappy Bird می پردازیم تا تمام دانسته های مورد نیاز برای ساخت بازی را به صورت یک آموزش عملی کامل می کنیم. شما پس از گذراندن این فصل به یک بازیسازی اندروید تبدیل خواهید شد.

‏مهمترین نکته در آموزش این است که هرگز تسلیم نشوید و آموزش ها را دنبال کنید.

‏امکان دانلود برنامه ها و فایل های مورد نیاز مانند عکس و صدا در برنامه اضافه شده تا دقدقه این قبیل مشکلات را نداشته باشید.

‏در حال حاضر تنها فصل اول آموزش را منتشر کردم چون روند ساخت بازی یک فرایند زمانبر هست. برای همین هر فصل را با یک بازه زمانی خاص منتشر می کنم تا شما هر فصل را مطالعه و تمرین کنید تا به به خوبی مباحث مختلف را یاد بگیرید.

‏همچنین بازخورد شما از نحوه آموزش را مشاهده کنیم تا کمی و کاستی ها را برطرف کنم.

‏طبق برنامه زمانبندی که کردم، از زمان انتشار فصل اول، بعد از 3 روز فصل دوم را منتشر می کنم. فصل سوم و چهارم با اختلاف یک هفته ای و فصل آخر که Flappy Bird است با اختلاف 10 روزه.

‏اگر کسی از دوستان، آشنایان و اقوام را که می شناسید که تمایل به ساخت بازی برای اندروید را دارند توصیه کنید تا برنامه را خریداری کنند.

‏من برای نوشتن این دوره آموزشی مبنا را بر این گذاشتم که مخاطب من یک مبتدی برای بازی سازی با جاوا برای اندروید است. بنابر این اگر من چیزی را به اندازه کافی توضیح ندادم یا اینکه برنامه دارای ایراداتی بود در همینجا یا از طریق ایمیل majid.mohammadi.69@gmail.com به من اطلاع دهید تا تغییرات لازم در آموزش و برنامه را انجام دهم.

‏با تشکر از شما که برنامه را خریداری و مطالعه کردید.

‏‏اضافه شدن فصل چهارم
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۱,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟