خانه برنامه تندرستی و تناسب اندام
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تندرستی و تناسب اندام
سازنده شرکت تندرستی ورزش پویا
‏‏نشریات و تولیدات علمی و آکادمیک ورزشی دارای زبان خاص علمی هستند که حتی افراد آکادمیک علاقه ای برای مراجعه به آنها ندارد. مشکل دیگر این تولیدات، انتزاعی و دور بودن آنها از نیازهای واقعی و روزمره جامعه است. به ندرت مشاهده می‌کنیم که تولیدات علمی به صورت یک خروجی قابل درک در اختیار مردم و جامعه قرار گیرند. از طرف دیگر شاهد حضور و گسترش نشریات، کانال ها و پیج ها در فضای واقعی و مجازی هستیم که به سرعت در دسترس مردم عادی قرار می گیرند؛ ولی متاسفانه بسیاری از آنها فاقد ارزش علمی و اجتماعی هستند. مطالبی که عمدتا غیرعلمی و یا در بهترین حالت ترکیبی از لایه های سطحی علم و روش های نوین بازاریابی هستند. این نوع تولید مطلب و محتوا (که به نام علم و اشاعه علم انجام می شوند) اغلب به دنبال ایجاد جذابیت و در نتیجه افزایش فروش است. هرچند این مطالب دارای نوعی محبوبیت بین خواننده عادی هستند اما هیچگاه اثری بر ارتقای سطح کیفی زندگی و سلامت خواننده نخواهند داشت. بلکه با ایجاد دانشی سطحی زمینه ساز بسیاری از رویداهای منفی خواهند شد که خود نیازمند بررسی علمی است.
‏به نظر می‌رسد، هر دو طیف طرفداران خاص خود را دارند و نمی‌توان تغییرات بنیادی در هر کدام از آنها به وجود آورد. ولی، در این میان جای خالی نشریاتی که بتوانند مطالب علمی و دارای کارکردهای صحیح علمی و اجتماعی را با زبانی ساده و قابل درک و بصورت انبوه در اختیار مردم قرار دهند احساس می شود. از این رو Man-pal_Mag شکل گرفت تا بتواند فاصله بین جامعه علمی و مردم عادی را به حداقل برساند. از این رو در Man-pal_Mag تلاش خواهد شد تا تولیدات علمی (به ویژه محققین داخلی) با زبانی ساده و کاربردی در اختیار احاد جامعه قرار گیرد.
‏معنا و مفهوم Man-Pal:
‏واژه Man با دو مفهوم مورد استفاده قرا گرفته است. Man در زبان انگلیسی به معنای مرد، شخص و انسان به کار برده می شود از طرفی در زبان فارسی من نشان از خود فرد دارد. واژه Pal نیز به معنای یار، شریک، همدست و رفیق است. در واقع Man Pal به معنای دوست انسان و دوست من مورد استفاده قرار گرفته است.
‏‏* افزودن مقالات شنیداری (ازین پس می توانید به راحتی به مقالات گوش دهید!)
‏* بهبود رابط کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟