خانه بازی خانوادگی
مار و پله

مار و پله

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی خانوادگی
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
سازنده اکبر صادقپور
نسخهv۱.۰
حجم۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۶/۲۵
‏‏مارپله را اینبار با گرافیک زیبا و دلنشین تجربه کنید . اگر علاقه به بازی خاطره انگیز مارو پله دارید این بازی را از دست ندهید . در زیر توضیح کوتاه در رابطه با مارو پله را باهم می بینیم
‏مار و پله یک بازی تخته‌ای کودکانه کلاسیک است. که بین دو نفر یا بیشتر و در روی تخته‌ای که به مربع‌های کوچک تقسیم شده‌است، انجام می‌شود. خانه‌هایی که شروع یک نردبان باشند با قرار گرفتن در آن مهره به سمت انتهای نردبان حرکت می‌کند و خانه‌هایی که سر مار در آن باشد با قرار گرفتن در آن به سمت انتهای مارحرکت می‌کند. هر صفحه بازی معمولاً دارای صد خانه است که با تاس انداختن و به ترتیب طی کردن خانه‌ها، هر فردی که زودتر به خانه پایان برسد برنده است.
‏‏ اصل این بازی توسط شیخ بهائی طراحی شده است،.
‏و اما امکانات بازی .
‏اگر رغیب ندارید نگران نباشید بازی را به صورت تک نفره رغیب اندروید , که رغیب سرسختی برای شما خواهد بود . میتوانید اجرا کنید .
‏اگر دو نفره یا بیشتر تا 4 نفر هستید میتوانید به دلخواه رنگ بازیکن مورد نظر خود را برای هر چهار نفر یا و ... انتخاب کنید و شروع به بازی کنید.
‏حتی میتوانید به صورت 3 یا چهار نفره تنهایی بازی کنید هر کدارم از بازیکن هارا میتوانید هدایت ان ها را به اندروید واگذار کنید تا بازی برایتان هیجانی تر باشد .
‏امکان زدن (خارج کردن) بازیکن حریف از میدان
‏محیط کاربری زیبا و کاربر پسند بازی روان استفاده صدای ها جذاب و کاملا ایرانی . از این بازی لذت ببرید.
‏نکته : به زودی در نسخه های آینده امکان آنلاین بازی کردن هم به بازی اضافه خواهد شد
‏درنسخه آینده منتظر زمین های جدید باشید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟