خانه برنامه کتاب
Dictionary - Merriam-Webster

Dictionary - Merriam-Webster

دیکشنری مریام وبستر

تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۱۱
حجم۱۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده Merriam-Webster Inc.
‏‏<b> Dictionary M-W</b> دیکشنری قدرتمند انگلیسی به انگلیسی برای کاربران اندروید می باشد. همانطور که زبان آموزان عزیز میدانند Merriam-Webster بهترین دیکشنری آمریکایی است که تاکنون ارایه شده است. Merriam-Webster Dic با دارا بودن تمام تعریف های Merriam-Webster's Collegiate Dictionary به کاربر امکان جستجوی صوتی را نیز فراهم میکند تا بدون تایپ جستجوی کلمات امکان پذیر باشد. این دیکشنری با داشتن قابلیتهای آموزشی بسیار مناسب از قبیل مترادف، متضاد، مثالهای کاربردی، لغت روز و لیست دلخواه مرجعی مناسب برای آموزش و تقویت دامنه لغات به شمار میرود. البته ذکر این نکته ضروریست که امکان جستجوی صوتی، تلفظ صوتی و دسترسی به اشکال نیازمند ارتباط با اینترنت است.ویژگیهای دیکشنری Merriam-Webster Dic:</b><br><br>بدون تبلیغات<br>ارایه مترادف و متضاد<br>جستجوی صوتی<br>ارایه کاربرد کلمات در قالب جملات نمونه<br>تلفظ صوتی<br>لغت روز<br>ارایه تعاریف جغرافیایی و بیوگرافی افراد<br>ارایه کلمات و عبارات خارجی موجود در انگلیسی<br>ارایه اشکال و نقشه های جغرافیایی<br>لیست دلخواه<br>ارایه لیست قابل اسکرول کلمات در تبلتها<br>نگهداری کلمات جستجو شده در بخش History
‏‏ما میدونیم، میدونیم، اما این نسخه دارای رفع برخی اشکالات جزئی و بهبود عملکرد هست.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟