خانه برنامه کاربردی
نسخه۱.۰۳cb
آخرین بروزرسانی۹۳/۱۱/۲۸
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده محمدرضا شهبازی

‏‏ویژه ریخته گران ، اپراتورهای کوره، دانشجویان ریخته گری (متالورژی) و اساتید این حرفه..

‏نرم افزار پاتیل یک نرم افزار کاربردی در ساخت آلیاژهای پایه آهن (فولادها و چدنها) میباشد که به کاربر کمک میکند که با سرعت و دقت بالا نسبت به تصحیح آنالیز ذوب بر اساس آنالیز نمونه اولیه ذوب اقدام نماید، که این مهم همیشه یکی از دغدغه های مهندسین، تکنیسین ها و اپراتورهای ذوب بوده است.

‏پاتیل، با امکان وارد کردن اطلاعات هر آلیاژساز و محاسبه مقدار آلیاژ برای رسیدن به آنالیز مطلوب، مشکلات محاسباتی ذوب را به کلی حل کرده است.

‏پاتیل، پس از محاسبه مقدار وزنی آلیاژساز، مقدار آلیاژسازهای لازم به ازای اضافه وزنی که از افزودن آلیاژساز به ذوب اضافه میشود را نیز محاسبه میکند به همین علت دقت در محاسبه را به همراه سرعت فوقالعاده به کاربر ارائه میدهد.

‏از طرف دیگر از آنجا که امکان وارد کردن راندمان یا ضریب جذب آلیاژساز برای کاربر در نظر گرفته شده است، دقت نرم افزار فوقالعاده افزایش یافته و با کاهش دفعات تصحیح و نمونه گیری بهره وری زمان و انرژی را افزایش خواهد داد.

‏این نرم افزار، همچنین میتواند مورد استفاده دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و اساتید محترم در سیستم آموزش عالی قرار بگیرد.

‏منتظر نظرهای ارزشمند و ستاره های شما کاربران گرامی هستیم ..

‏مشاور فنی و ریخته گری :

‏مهندس محمد حسین شهبازی

‏‏- اضافه شدن عنصر X
‏- کاهش جزئی حجم
‏- سازگار سازی با تبلت ها
‏- اضافه شدن بخش آموزش
‏- امکان مشخص کردن درصد کربن موجود در منگنز و کُرُم
‏- اضافه شدن قابلیت ریسِت در منو
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۴,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟