خانه برنامه مذهبی
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۳/۱۲/۱۲
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده محمدرضا شهبازی

‏ذکر شمار ویژه حافظه دار ...

‏با محیطی زیبا و دلنشین ، بسیار کم حجم و سبک..

‏دیگر نگران فراموش کردن تعداد ذکرهای خودتان نباشید، این برنامه بصورت خودکار آخرین عددِ قبل از خروج از برنامه را در حافظه ذخیره میکند و در هنگام بازگشت شما به برنامه میتوانید به ادامه نیایش خودتان بپردازید..

‏در قسمت ذکرِ ایام، با وارد کردن شماره روز در هفته، ذکرِ مخصوص آن روز را ببینید و با استفاده از ذکر شمار به عبادت بپردازید..

‏روز مناسب و خوش یُمن برای اصلاح و پیرایش و خودآرایی چه روزی است ؟؟

‏طبق کتاب 'ختوم و اذکار' نوشته محمد تقی مقدم، روزها هر کدام انرژی مختص به خودشان را دارند و در کارهای شما تاثیر گذارند، یکی از این تاثیرات در هنگام اصلاح موی سر و صورت و خودآرایی میباشد.. حتماً شنیده اید که پدر ها و مادرها به اصطلاح میگویند که 'دستِ فلان آرایشگر سَبک است'، یا اینکه 'اول هفته اصلاح کن، خِیر دارد'

‏در این برنامه با وارد کردن شماره روز در ماه قمری (عربی)، حکم و روایت اصلاح را در آن روز ببینید و از انرژی مثبت روزها استفاده کنید و سعی کنید در روزهایی که انرژی منفی دارند سراغ اصلاح نروید..

‏سعی شده است که این سه قسمت با قیمتی مناسب در خدمت شما مسلمین گرامی قرار بگیرد تا با قیمتی حتی کمتر از یک 'آدامس(!!!)' از این امکانات بهره مند شوید، امید است ما را هم مشمول دعای خیرتان گردانید.

‏التماس دعا.

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟