استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
City Construction Road Builder

City Construction Road Builder

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۱۱
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۲.۲
تعداد نظرات۶
حجم۳۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏به دوره جدید بازی های جاده سازی در شبیه ساز بیل مکانیکی با ترکیبی بی نظیر از بازی های جاده سازی و بازی های بیل مکانیکی خوش آمدید! برای مجموعه‌ای از چالش‌های جدید به‌عنوان جاده‌ساز و ساخت و ساز بزرگ در بازی‌های ساخت‌وساز و شبیه‌ساز جاده‌سازی از بازی‌های جرثقیل آماده شوید. ماشین آلات جدید ساخت و ساز بیل مکانیکی مانند کامیون کمپرسی، تراکتور لودر، کامیون بیل مکانیکی ساختمانی، جرثقیل بیل مکانیکی و کامیون لودر مورد نیاز برای ساخت و ساز ساختمان، که در سایر بازی های بیل مکانیکی سنگین و بازی های ساخت و ساز ساختمان دیده نمی شود. در این شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین واقعی، یک سازنده جاده شوید و کارهای مختلفی مانند حفاری، شکستن، بلند کردن و ساخت خط لوله شهری را از بازی های ساخت و ساز شهری انجام دهید. آیا تا به حال در کارهای مهیج جاده سازی یا فعالیت های جاده سازی در مناطق آفرود و سربالایی کوهستانی شرکت کرده اید؟ نه! سپس این شبیه ساز ساخت و ساز بهترین انتخاب برای شما است. برخلاف دیگر بازی‌های ساخت و ساز بزرگ و بازی‌های جاده‌ساز باورنکردنی، این شبیه‌ساز ساخت و ساز شهری به شما پیشنهاد می‌کند که نه تنها با کامیون کمپرسی یا جرثقیل بیل مکانیکی رانندگی کنید، بلکه علاوه بر این باید جرثقیل را در حین بارگیری شن، گل، سنگ و غیره در دامپر کنترل کنید. لذت ببرید. ماموریت های جاده سازی پایتخت در بهترین بازی های ساخت و ساز.

ویدئو معرفی بازی

‏City Road Builder Construction Excavator Simulator پیچ و تاب جدیدی از بازی های راه سازی را ارائه می دهد که در آن می توانید فعالیت های مختلف راه سازی را تجربه کنید و این شبیه ساز جاده سازی را جذاب تر و چالش برانگیزتر می کند. آیا تا به حال فکر کرده اید که اپراتور تجهیزات سنگین بیل مکانیکی، کنترل جرثقیل هیدرولیک و وسایل نقلیه ساختمانی مانند بیل مکانیکی، کامیون کمپرسی، جرثقیل بیل مکانیکی، بولدوزر، کامیون لودر و غیره که در سایر بازی های بیل مکانیکی و بازی های جاده سازی دیده نمی شود، دقیقاً چه احساسی دارد؟ بازی های ساخت و ساز شهری و بازی های شگفت انگیز جاده ساز را به سطح بعدی ببرید و قهرمان بهترین بازی های ساختمانی و بازی های شگفت انگیز جرثقیل بیل مکانیکی شوید. این بازی فوق العاده شهرساز نگرش شما را نسبت به سایر بازی های کمپرسی هیجان انگیز و بازی های بیل مکانیکی سنگین باورنکردنی تغییر می دهد. با رانندگی ماشین آلات سنگین ساختمانی مانند کامیون کمپرسی، تراکتور لودر، جرثقیل بیل مکانیکی و غیره، یک شهر بزرگ برای مردم خود بسازید و از آزمایش حفاری بیل مکانیکی از ساخت و ساز ساختمان لذت ببرید. بازی ها و ساخت خط لوله در این شبیه ساز بیل مکانیکی واقعی.
‏مهارت های ساخت خط لوله شهر خود را آزمایش کنید و این شبیه ساز جاده سازی افسانه ای را به عنوان جاده ساز آموزش دیده بازی کنید، که در دیگر بازی های ساخت و ساز بزرگ و بازی های بیل مکانیکی سنگین یافت نمی شود. سرگرمی ساخت و ساز جرثقیل غول پیکر را انجام دهید و به عنوان متخصص شهرساز در بازی های جذاب تر جاده سازی و بازی های کامیون کمپرسی کار ساخت و ساز را انجام دهید. در این شبیه ساز بولدوزر با استفاده از جرثقیل بیل مکانیکی و بولدوزر سنگ، شن و ماسه را برای ساخت و ساز شهر در بازی های بولدوزر و بازی های جاده سازی مقصد بارگیری می کنید و آن را در کامیون کمپرسی بارگیری می کنید.
‏ویژگی های شبیه ساز بیل مکانیکی ساخت و ساز شهر جاده:
‏-حفاری بیل مکانیکی چالش برانگیزتر برای ساخت و ساز جاده و کنترل های هیدرولیک حساس برای ساخت خط لوله و جرثقیل بیل مکانیکی برای کارهای جنگلی.
‏-بهینه سازی مسئولیت های سازنده شهر، ساخت و ساز جاده با شبیه ساز بولدوزر در بازی های ساخت و ساز بزرگ و ماموریت های جاده سازی در بازی های ساخت و ساز و بازی های بولدوزر.
‏-شبیه ساز ساخت و ساز جذاب تر برای دستگاه حفار لودر.
‏-محیط شگفت انگیز با جزئیات بالا برای ساخت و ساز بزرگ و بهترین سطوح بازی های ساخت و ساز.
‏ >-انیمیشن ساخت خط لوله قابل توجه و شهر سازنده جاده و تجربیات سازنده واقعی
‏- سرگرمی شگفت انگیز برای اتصال خطوط لوله مختلف شهرهای زیر آب در بازی های جرثقیل
‏‏حالت‌های هیجان‌انگیز جدید اضافه شد
‏تجربه بازی بهبود یافته
‏اشکال‌های جزئی رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
271836
٣ آبان ١٤٠٠

چرتین بازی جهان

۸ ۵
محمد صادق
٢١ مرداد ١٣٩٩

ینی بی خودی ترین بازی دنیا

۱۵ ۱۴
🎭عدالت گیگاچد🎭
٢٥ تیر ١٣٩٩

افتزاه دان نکنید خیلی چرت گول عکساشو با فیمشو نخورید

۱۶ ۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده