استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Zombies Clash: Superheroes War

Zombies Clash: Superheroes War

نسخه۱.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۰۵
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۱۳
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Mobile Play Fun Games
‏‏Zombies Clash: Superheroes War یک بازی استراتژیک با موضوع قهرمانان آخرالزمان است که دفاع از برج، نبرد قهرمانان و جنگ لیگ را ادغام می کند.
‏به عنوان یک فرمانده، بازیکنان نه تنها می توانند شهرها را بسازند و فناوری دفاع نظامی را برای دفاع از میهن خود توسعه دهند، بلکه می توانند قهرمانان را جذب کنند، نیروها را آموزش دهند و سایر بازیکنان را برای به دست آوردن منابع شکست دهند.
‏به‌عنوان عضوی از لیگ، بازیکنان نه تنها می‌توانند برای کمک به متحدان و کمک به دفع دشمنان نیرو بفرستند، بلکه در مورد استراتژی‌های تاکتیکی نیز با متحدان صحبت کنند تا مهارت‌های خود را در جنگ لیگ جهانی نشان دهند!
‏ویژگی های بازی:
‏★ پایگاه خود را ارتقا دهید
‏وطن را بازسازی کنید، ساختمان های دفاعی را ارتقا دهید، در برابر تهاجمات زامبی ها مقاومت کنید، فناوری نظامی را توسعه دهید، قفل سلاح های پیشرفته را باز کنید، ارتش را آموزش دهید، سلاح های فوق العاده را مطالعه کنید، به شهرهای دشمنان حمله کنید. و غارت منابع بقا.
‏★ ابرقهرمانان را استخدام کنید
‏ ابرقهرمانان خود را استخدام و آموزش دهید، استعدادهای پنهان آنها را کشف کنید، مصنوعات انحصاری را فعال کنید، یک تیم قهرمان قدرتمند تشکیل دهید، از بازماندگان در پایگاه روز قیامت دفاع کنید، شهر خود را توسعه دهید و امپراتوری خود را گسترش دهید.
‏★ GLOBAL LEAGUE WAR
‏لیگ برتر جهان را ایجاد کنید یا به آن بپیوندید، با متحدان خود در جنگ لیگ قله شرکت کنید، با میلیون ها بازیکن در سراسر جهان نبرد کنید و به سمت جام برتر حرکت کنید!
‏★ CHALLENGE EPIC BEAST
‏استراتژی قهرمان خود را برای فعالیت های مختلف تنظیم کنید. برای به دست آوردن تجهیزات کمیاب، هیولای افسانه ای را شکست دهید، در چالش قهرمان شرکت کنید و صندوقچه های گنج حماسی را جمع آوری کنید. هر روز پاداش های فراوانی در انتظار شماست!
‏★ حمله و دفاع کنید
‏ قهرمانان و لژیون های فوق العاده خود را به نبردهای حماسی هدایت کنید. ساختار دشمن را مشاهده کنید، نقص های دفاع شهری را درک کنید، نیروها را به حمله هدایت کنید، قلعه را تسخیر کنید و حمله با نوک انگشت و استراتژی دفاعی را تجربه کنید!
‏‏اضافات و بهینه سازی های جدید
‏1. چند فعالیت محدود به زمان اضافه شد.
‏2. تجربه بازی بهینه شده.
‏3. برخی از اشکالات را رفع کرد.

نظرات و امتیاز ها

۲۱۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ★★nima★★{ clash}
٢ شهریور ١٤٠٢

‏✗ کد هدیه نمیزنه ‏✗ زبان فارسی نداره فینیشر نداره

میپسندم۳ نمیپسندم۷
عکس کاربر farhan
٣٠ مرداد ١٤٠٢

عالیه فقط کسی میدونه سفینه مو چجوری ارتقاع بدم؟

میپسندم۶ نمیپسندم۵
عکس کاربر 亗₄₇ᴰᴬᴰ𝕋 ℝ𝕖𝕩₄₇亗(←_←)ꪜ
٨ مرداد ١٤٠٢

این خیلی بهتر از فارسیشه من فارسیشو داشتم اون همه زحمت کشیدم بعد بن شد این یکی خیلی خوبه اصلا بن نمیشه . واینکه اگه نسخه هک شدشو هم بیارین ممنونتون میشم ✌

میپسندم۵۱ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط