استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۱۸
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۲.۱
تعداد نظرات۸
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده Visnevscaia Oxana
‏‏نقشه های املاک برای Minecraft PE به شما امکان می دهد تا هر نقشه ای را که دوست دارید را دانلود و نصب کنید، فقط با چند کلیک مستقیم از برنامه. Maps Super Mansion از اینترنت استفاده می کند، بنابراین لطفا از استفاده از داده های خود مطلع شوید.
‏لازم است نسخه Minecraft Pocket Edition را بر روی دستگاه خود داشته باشید تا از برنامه ما استفاده کنید. هر نقشه دارای عنوان، توضیحات و تصویر است، بنابراین شما می دانید چه پیش از دانلود آنها انتظار دارید.
‏در اینجا چند نمونه از نقشه های عمارت وجود دارد:
‏- ماشین خودکار گدازه
‏- عمارت Minotaur
‏- قرمز سنگ مدرن
‏- قلعه برفی SG
‏- نقشه ساختمان فرماندهی خودتان
‏- نقشه عمارت میناتوور
‏- نقشه های جنگل ناهموار
‏- نقشه قرمز سنگ چوبی
‏- نقشه عمارت کوارته
‏- نقشه عمارت آلپ
‏اکثر مد های ماینکرافت نسخه جیبی ، این روزها از قالب (mcworld) استفاده می کنند. فقط روی آن کلیک کنید و آن را به طور خودکار نصب کنید نقشه به بازی اضافه میشود بدون توجه به سیستم شما.
‏ما امیدواریم نقشه های مورد علاقه خود را برای ماینکرافت نسخه جیبی در اینجا پیدا کنید! دانلود نقشه های عمارت و شروع سفر خود را با یک مجموعه بزرگ از نقشه ها!
‏هشدار: این یک درخواست غیر رسمی برای Minecraft است. این نرم افزار به هیچ وجه با Mojang AB وابسته نیست. نام Minecraft، نام تجاری و دارایی ها همه ملک Mojang AB یا صاحب احترام آنهاست. همه حقوق محفوظ است. مطابق با http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines
Design Improvements;
New Maps.

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۲۹۲۲۹۳
٢٨ بهمن ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بد بود نمیاره میگه ۲۹ تومان یاید بدی

میپسندم۹ نمیپسندم۳
عکس کاربر علیرضا
٢٣ آذر ١٤٠١

عالی هست اونایی که میگن خرابه بلد نیستند عالی

میپسندم۴ نمیپسندم۱۸
عکس کاربر 👻🤘🏻
١٤ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✗ خیلی بده فقط عکس میاره

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده