خانه برنامه سرگرمی
مدیر مافیا

مدیر مافیا

مافیا رو راحت‌ بازی کن

تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۷۳
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Sibnegar
‏‏«مدیر مافیا» ابزاری برای هرچه بهتر برگزار کردن بازی‌های گروهی نقش‌مخفی است که از آنها به صورت کلی با عنوان «مافیا» یاد می‌شود. بازی‌هایی نظیر مافیا کلاسیک، مافیا کلاسیک پیشرفته، شبِ مافیا، شهروند و مافیا (نوعی از مافیا که در شبکه سلامت صدا و سیما آموزش داده شده است)، دیوان (نوعی مافیا با شخصیت‌های اساطیری ایرانی)، راز هیتلر (Hitler Secret) و ...
‏مدیر مافیا سعی دارد این بازی‌ها بهتر برگزار شوند و ابزار مناسبی باشد که با راهکارهای ساده نظیر کرنومتر، ابزار یادداشت‌برداری، نمایش لیست بازیکن‌ها، ارسال پیامک و ... به برگزاری منظم‌تر و بهتر رویدادهای مرتبط با این بازی‌ها چه در جمع‌های کوچک خانوادگی و دوستانه و چه در جمع‌های بزرگتر و حرفه‌ای کمک نماید.
‏امکانات برنامه در نسخه اول:
‏- تشکیل لیست بازیکن‌ها با امکان اضافه کردن از دفتر تلفن گوشی و اضافه کردن تصویر
‏- آموزش بازی مافیا و سبک‌های مختلف آن
‏- آموزش نقش‌های مافیا، شهروند و مستقل در معروف‌ترین سبک‌های بازی مافیا به صورت کامل همراه با نکات و نقاط ضعف و قوت هر شخصیت
‏«همیشه منتظر نسخه بعدی مدیرمافیا با امکانات بیشتر باشید :) »
‏‏- بهبود سرعت بازی در شب‌ها و روزها
‏- رفع چند باگ
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟