خانه برنامه امور مالی
بامبو، اولین مربی مالی

بامبو، اولین مربی مالی

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۶
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده کارگزاری مفید
‏‏بامبو نخستین مربی مالی شما. اپلیکیشن بامبو با ساده‌سازی مفاهیم مالی، به شما کمک می‌کند تا بهترین شیوه سرمایه‌گذاری و رسیدن به اهداف مالی را در اختیار داشته باشید.
‏مربی مالی مثل بامبو
‏بامبو به شما کمک می‌کند تا با تعیین درست اهداف، برنامه‌ریزی، پیگیری و پرداخت منظم به اهداف مالی خود برسید.
‏تعیین اهداف مالی
‏بامبو برای تعیین اهداف مالی به شما کمک می‌کند. خرید یا سرمایه‌گذاری؟ با توجه به زمان مورد نظرتان برای سرمایه‌گذاری یا مبلغ خرید موردعلاقه‌تان، می‌توانید اهداف مالی خود را در بامبو ایجاد کنید.
‏برنامه‌ریزی به سبک بامبو
‏برنامه‌ریزی سخت‌ترین قسمت رسیدن به اهداف مالی است. به کمک بامبو برنامه‌ریزی به کاری آسان و دوست‌داشتنی تبدیل خواهد شد.
‏پیگیری اهداف و پرداخت منظم
‏پیگیری اهداف مالی با کمک مربی مالی ساده‌تر خواهد شد. بامبو زمان و مبلغ پرداخت‌هایتان را به شما یادآوری می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اهداف خود برسید.
‏سرمایه‌گذاری هوشمندانه
‏بامبو سرمایه‌گذاری را به کاری ساده برای شما تبدیل خواهد کرد. بدون نیاز به داشتن دانش از بازارهای مالی می‌توانید به سادگی و با آرامش خیال در بامبو سرمایه‌گذاری کنید.
‏موفقیت ساده است به اهداف بزرگ‌تری فکر کن
‏با در اختیار داشتن مربی مالی مثل بامبو، رسیدن به هر هدفی امکان‌پذیر است. اهداف مالی خود را انتخاب کنید و با کمک بامبو به آن‌ها برسید.
‏موفقیت به اعتبار و پشتوانه کارگزاری مفید
‏پشتوانه و اعتبار بامبو، دانش، تخصص و تجربه «هلدینگ مالی مفید» است. 25 سال سابقه مالی، رتبه نخست مدیریت سرمایه در صندوق‌های سرمایه‌گذاری، مدیریت حدود 6 هزار میلیارد تومان دارایی، و ارائه خدمت به بیش از 700 هزار مشتری تنها بخشی از سوابق درخشان 'مفید' است. برای ساختن آینده بهتر، باید قدر لحظه‌ها را بدانید.
‏وبسایت: https://bambo.app/
‏کانال تلگرام: http://t.me/bamboapp/
‏اینستاگرام: https://www.instagram.com/bambo.app/
‏پشتیبانی: 02181902
‏‏نمایش اطلاعات سرمایه گزاری پرداختها
‏بهبود نمایش وضعیت سرمایه گذار
‏قابلیت های جدید برنامه
‏رفع ایرادات گزارش شده
‏بهبود کارایی برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟