خانه برنامه خرید
استوریاب

استوریاب

تبلیغ فروشگاه شما

تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده استوریاب
‏‏شما میتوانید فروشگاه و محصولات خود را به صورت کاملا رایگان در استوریاب ثبت نمایید . از مزیت های ثبت فروشگاه و محصولات شما در سایت و اپلیکیشن استوریاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
‏1- با استفاده از سئو مناسب وبسایت استوریاب موتورهای جستجوگر مانند گوگل سریعتر نام فروشگاه و برند شما را پیدا کرده و این امر در افزایش تعداد مراجعین شما بسیار موثر خواهد بود
‏2- کاربران در اپلیکیشن و همچنین وبسایت استوریاب با استفاده از گزینه جستجو بر اساس شهر و محدوده میتوانند تمام فروشگاه ها و یا محصولات مورد نظر خود را در نزدیکترین مکان ممکن مشاهده کرده و پس از بررسی با فروشنده مورد نظر تماس حاصل نمایند.
‏3- شما میتوانید تا مدت شش ماه بصورت کاملا رایگان محصولات خود را به تعداد نامحدود در استوریاب ثبت نمایید
‏4- علاوه بر صفحه محصولات یک صفحه مجزا برای فروشگاه شما در نظر گرفته شده است که شامل نام فروشگاه - آدرس و اطلاعات تماس - آدرس روی نقشه - توضیجات تکمیلی درباره فروشگاه و تصاویر فروشگاه می باشد
‏‏استوریاب -معرفی فروشگاه و محصولات شما به اطرافیان
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟