استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
موفقیت در آزمون نظام مهندسی طراحی معماری

موفقیت در آزمون نظام مهندسی طراحی معماری

نصب در حال دریافت
نسخهv۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۲/۰۲
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۷
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده محسن پیری زاده
‏‏با نصب این نرم افزار موفقیت شما در آزمون طراحی معماری را تضمین می کنیم....
‏آزمون طراحی معماری نظام مهندسی به صورت عملی انجام می گیرد. بدین صورت که خواسته هایی در صورت سوال مطرح می شود و انتظار می رود داوطلب در مدت ۸ ساعت (از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ عصر به صورت یکسره) بتواند خواسته های سوال را به صورت صحیح و کامل ترسیم کند.خواسته های سوال اغلب طراحی و ترسیم فاز یک پلان های طبقات، برش، شیب بندی، نما و سایت پلان می باشد. همچنین انتظار می رود داوطلبان بتوانند در مدت زمان تعیین شده به درستی و بصورت کامل ترسیم نمایند. بارم سوالات از ۵۰ می باشد که داوطلبان برای قبولی در این آزمون باید حداقل نمره ۲۵ را کسب نمایند.
‏قبولی در آزمون طراحی معماری یکی از اصلی ترین گامهایی است که مهندسین معمار در جهت آن برمی دارند. در این راستا ، ما نرم افزاری را در اختیار شما قرار دادیم. هدف نرم افزار، آشنایی داوطلبین با آزمون و راهکار در جهت قبولی در این آزمون است. آزمون طراحی معماری دارای ضوابط هایی است که باید براساس مباحث سوم- چهارم- پانزدهم – ضوابط معلولین صورت پذیرد. تسلط بر این ضوابط قبولی داوطلب را امکان پذیر می کند. حال اینکه چگونه باید ضوابط مطالعه شود ؟ به چه صورت آن را در پلان ها پیاده کرد؟ این سئوالات از جمله سئوالاتی است که ذهن داوطلبین را درگیر کرده است. جهت یادگیری ضوابط طراحی معماری می توان از این نرم افزار بهره برد. با توجه به اینکه ضوابط و مقرراتی که در آزمون توسط داوطبان باید رعایت شود در مبحث سوم، مبحث چهارم،ضوابط آتش نشانی، ضوابط معلولین و … بصورت جسته و گریخته و بعضآ متناقض مطرح شده است؛ سعی گردیده در این نرم افزار به صورت کامل و جامع و شفاف این نکات بیان گردیده و با شکل توضیح داده شوند تا از سردرگمی داوطلبان جلوگیری بنماید. همچنین با توجه به عدم ارایه جواب و پاسخنامه آزمون طراحی معماری از سوی مقررات ملی ساختمان؛ پاسخنامه و جواب آزمون طراحی معماری با توجه به ضوابط و مقررات و همچنین پاسخنامه قبول شدگان در آزمون تهیه شده است.
‏نرم افزار' موفقیت در آزمون نظام مهندسی طراحی معماری' شامل ۷ موضوع مهم برای قبولی در آزمون ورود به حرفه مهندسان طراحی معماری در قالب یک مجموعه جذاب (به شرح ذیل ) می باشد. شما با نصب و همراه داشتن این نرم افزار برای موفقیت در آزمون نظام مهندسی طراحی معماری نیاز به هیچ کتابی نخواهید داشت. لیست مطالب این نرم افزار :1-آشنایی و منابع آزمون طراحی معماری2-مبانی طراحی3-اصول طراحی آپارتمان4-ضوابط طراحی معماری5-نکات و شرایط قبولی در آزمون -ﻧﮑﺎت ﺗﺮﺳﯿﻤﯽ-تمرین طراحی با دست- توصیه و نکات برای قبولی در آزمون-شابلون معماری6-جزییات اجرایی7-نمونه سوالات سالهای گذشته
‏قابلیت های نرم افزار:
‏- رابط کاربری بسیار ساده
‏- استفاده آسان از تمام آیتم ها
‏- ظاهر ساده و شکیل- قابلیت جستجو
‏- قابلیت تغییر فونت های فارسی
‏- قابلیت اشتراک گذاری
‏- مطابق با تمام رزولوشن های موبایل و تبلت
‏- محیط کاملاً فارسی و کاربر پسند- قابل نصب بر روی تمامی گوشی های آندرویدی
‏- سوالات دوره های پیشین آزمون به همراه پاسخ- نکات کلیدی و بسته های آموزشی
‏- چکیده و نکات کلیدی مقررات ملی ساختمان
‏- راهنمای کامل برای مطالعه و شرکت در آزمون
‏منابع:
‏-مبحث سوم مقررات ملی ساختمان
‏-مبحث چهارم مقررات ملی ساختمان
‏-مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان
‏-مبحث پانزدهم مقررات ملی ساختمان
‏-مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان
‏-مبحث بیست و یکم مقررات ملی ساختمان
‏-آزمون های طراحی معماری نظام مهندسی
‏-مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری
‏-جزییات اجرایی ساختمان
‏-جزوات نظام مهندسی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏-اصلاح قابلیت ارسال نظر
‏- اصلاح باگ خرید محصول

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی