خانه برنامه پزشکی و سلامت
الگوریتم بیماریهای شایع کودکان

الگوریتم بیماریهای شایع کودکان

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده محسن بنی علی
‏‏الگوریتم بیماریهای ارایه شده بهترین و مناسب ترین نوع ممکن برای دسترسی و کمک به مدیریت درمان برخی از بیماریهای کودکان بخصوص به صورت اورژانسی بوده که مطالب آن توسط اساتید محترم و توانای گروه کودکان بیمارستان فوق تخصصی کودکان مفید طی چند سال به نگارش در آمده و به صورت کتاب در اختیار دانشجویان ، پزشکان عمومی و متخصصان کودکان قرار گرفته است علاوه بر کاربرد درمانی ، فرا گیری آن به فهم مطالب علمی جهت امتحانات دروس پزشکی و حتی امتحان برد تخصصی کودکان می تواند کمک شایانی نماید لذا گروه فن آوری مرکز پژوش سلامت کودکان جهت دسترسی سریع و آسانتر به محتوای آن ، نرم افزار اندرویید آنرا تهیه و در اختیار کاربران عزیز قرار داده است . این نسخه به صورت آزمایشی بوده و طی هفته های آتی نرم افزارهای آن ارئه خواهد شد.
‏‏بهبود سرعت و عملکرد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۳,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟