خانه برنامه شخصی سازی
OldEng Fonts for FlipFont free

OldEng Fonts for FlipFont free

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Fonts Free
‏‏این مجموعه ی فونت فقط در دستگاه های سامسونگی که دارای اندروید ۳.۰ یا کمتر تر هستند کار خواهد کرد.
‏مجموعه فونت Old English به گونه ای طراحی شده است که با برنامه FlipFont® Monotype Imaging Inc. سازگار باشد و فونت های رایگان جدیدی را بر روی تلفن شما نصب خواهد کرد که بر روی تلفن شما با برنامه FlipFont® سازگار هستند.
‏توجه : این برنامه،حمایت شده،امضا شده یا وابسته به موتور نوشتاری مونوتایپ فلیپ فونت که دارای مالکیت نشان تجاری و تکنولوژی فلیپ فونت می باشد نیست.
‏این بسته Old English برای برنامه FlipFont فونت رایگان جدیدی را بر روی تلفن گلکسی شما نصب خواهد کرد که با برنامه FlipFont بر روی سامسونگ گلکسی شما سازگار است. شما سپس می توانید از برنامه FlipFont® در سامسونگ گلکسی خود استفاده کنید تا فونت رابطه ی کاربری سامسونگ گلکسی خود را به یکی از این ۶ فونت رایگان مجموعه Old English تغییر دهید. این مجموعه فونت رایگان حاوی ۶ فونت رایگان FlipFont® می باشد.
‏این مجموعه فونت باید روی تمام تلفن های برند گلکسی (به جز تلفن Galaxy Nexus developer) کار کند.
‏برای استفاده از این بسته فونت ، اطمینان حاصل کنید که تلفن شما می تواند فونت خود را در قسمت 'نمایش' -> 'صفحه نمایش' 'تنظیمات' تغییر دهد ... یا شما دارای تلفن روت شده ای باشید.. این Plug-in باید روی هر تلفنی که فونت های سفارشی را امکان پذیر می کند و دارای FlipFont® است کار کند.
‏این برنامه توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. تبلیغات این برنامه را برای لذت همگان به طور رایگان حفظ می کند . با تشکر!
‏این برنامه از طریق جستجو پشتیبانی می شود. لطفاً توجه داشته باشید که پس از دانلود برنامه - موارد زیر به دستگاه شما اضافه خواهد شد - آیکون جستجو ، لینک Bookmark و مرورگر Homepage . شما می توانید به راحتی این اشارات جستجو را حذف یا جا به جا کنید. این راهی برای کسب درآمد از این برنامه و ارائه ی رایگان آن به شما است. از درک شما متشکرم
‏این برنامه ی اندرویدی وابسته به موتور نوشتاری مونوتایپ فلیپ فونت نیست.تمام قابلیت ها،نشان تجاری و حق تکثیر مربوط به مالکیت آنها محفوظ می باشد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟