استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Forklift Adventure Maze Run 2019: 3D Maze Games

Forklift Adventure Maze Run 2019: 3D Maze Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۴
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Monster Games Productions PTY LTD
‏‏برای کار با لیفتراک واقعی در این درایور لیفتراک 2019 آماده شوید. اکنون زمان آن است که مهارت های عملیاتی لیفتراک خود را در حمل بار از مکانی به مکان دیگر نشان دهید. ممکن است بازی های زیادی را بازی کرده باشید اما این بازی شبیه ساز لیفتراک Cargo بسیار منحصر به فرد است. در مسیر پیچ و خم اشیاء مختلفی قرار گرفته اند، بنابراین راه را مسدود می کنند، بنابراین باید آن اشیاء را توسط لیفتراک خود بلند کرده و در مقصد قرار دهید تا مسیر پیچ و خم را پاک کنید. این شبیه ساز لیفتراک به سطح بالایی از مهارت های عملیاتی نیاز دارد، زیرا بلند کردن پالت ها روی لیفتراک کمی مشکل است. برای برداشتن بار و چالش واقعی لیفتراک در این شبیه‌ساز رانندگی لیفتراک 2019، چنگال‌بر را برانید.
‏این بازی معمایی مسیر یاب سه بعدی و چالش رانندگی همه چیز را دارد. راه خود را از طریق بازی های ماجراجویی پیچ و خم منحصر به فرد پیدا کنید و مسیر را با لیفتراک خود باز کنید تا سطوح جدید را باز کنید. این بازی راننده لیفتراک دارای انواع چالش های لیفتراک برای حمل و نقل بار است. شما به مهارت‌های رانندگی مانند بازی‌های لیفتراک 2019 نیاز دارید. این بازی اپراتور لیفتراک چالش‌های کامل ماجراجویی و چنگال‌کشی فوق‌العاده را برای شما فراهم می‌کند، بنابراین برای عبور از پیچ و خم به عنوان یک راننده متخصص لیفتراک در بازی‌های ماز 2019 به دست روی چرخ نیاز خواهید داشت.
‏ br>
‏ویژگی های لیفتراک Adventure Maze Run:
‏گرافیک سه بعدی: این بازی ماز دارای گرافیک سه بعدی خیره کننده و موسیقی پس زمینه فوق العاده ای است که به شما احساس یک تجربه واقعی از پیچ و خم لیفتراک می دهد.
‏چالش های زیادی: در حین بازی این شبیه ساز لیفتراک ماز ​​هرگز خسته نخواهید شد زیرا بیش از پنجاه سطح وجود دارد و بهترین چیز این است که هر سطح پیچ و خم متفاوت و محیط جدید است که به معنای چالش های جدید در هر مرحله است.
‏کنترل های صاف فعال: کنترل‌های فعال با بهترین تنظیم، آن را به یکی از بهترین بازی‌های لیفتراک در فروشگاه تبدیل می‌کند. زاویه دوربین را همانطور که دوست دارید تغییر دهید و همچنین از نقشه مینی کمک بگیرید تا راه خود را از طریق پیچ و خم پیدا کنید.
‏‏- عملکرد بهبود یافته
‏- مشکلات جزئی حل شده است

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده