خانه برنامه ابزارهای کاربردی
مترجم جادوگر همراه (ترجمه گفتگو واتس اپ + ترجمه منوی برنامه ها)

مترجم جادوگر همراه (ترجمه گفتگو واتس اپ + ترجمه منوی برنامه ها)

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۶۸
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ساجد جبارپور
‏‏بدون هیچ مشابه ایرانی و خارجی
‏ترجمه گفتگوی واتس اپ + ترجمه منوی برنامه ها به زبان فارسی
‏اگر می خواهید با غریبه ای با زبانی دیگر صحبت کنید
‏و یا می خواهید از وب سایتی که دارای زبان دیگری است را مشاهده کنید،
‏و یا میخواهید نرم افزاری که در تلفن خود نصب کرده اید زبان فارسی نداشته باشد رو به فارسی ترجمه کند می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید
‏اگر درحال صحبت با شخصی باشید که به زبان شما صحبت نمی کند ، مطمئنا برای شما مشکل پیش خواهد آمد. در این صورت مجبورید تک تک کلمات را با نرم افزار یا سایت های ترجمه متن ، به زبان خود برگردانید.
‏اما امروز ما این نرم افزار را برای شما آماده کرده ایم که راه حلی بهتر و سریعتر را ارائه می کند. با نصب این نرم افزار یک آیکن شناور به صفحه اصلی تلفن شما اضافه می شود که می توانید از طریق آن صحبت های طرف مقابل را به بیش از 20 زبان مختلف ترجمه نمایید. قابلیت مهم و قابل ذکر این نرم افزار پشتیبانی از زبان فارسی است که کار را برای کاربران فارسی زبان بسیار راحت تر خواهد کرد. پس از خواندن متن نوشته شده توسط شخص مقابل به زبان دلخواه می توانید نوشته خود را به هر زبانی بنویسید و ترجمه آن به زبان دیگری را برای او ارسال نمایید. روند انجام کار بسیار سریع و بدون فوت وقت بوده و باعث کند شدن روند صحبت نخواهد شد
‏میتوانید فیلم کارکرد برنامه را در خود برنامه مشاهده کنید
‏هدف از ساخت برنامه این بوده که بتوانید با مردم سرتاسر جهان صحبت کنید
‏‏تغیر لینک اشتراک گذاری برنامه به سمت مارکت مایکت
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟