خانه برنامه ابزارهای کاربردی
برنامه‌ریز صوتی

برنامه‌ریز صوتی

تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۳
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده مير هاشم موسوی
‏‏***بسیار بسیار مهم- لطفا بخشهای مربوط به توجه مهم در زیر را حتما مطالعه نمایید***
‏یادداشت صوتی
‏نرم افزار ساده و کارای مدیریت انجام کارها
‏برای اولین بار نرم افزار مدیریت کارها با قابلیت یادداشت صوتی(علاوه بر توضیحات متنی)
‏در این نرم افزار منحصربفرد، می توانید برای یادآوری هر کدام از کارهایتان صدای خود را ضبط نموده و با تنظیم یادآور، نرم افزار همان صدا را در زمان تعیین شده پخش خواهد کرد(بجای پخش صدای ضبط شده، از آلارمهای خود دستگاه نیز می توانید استفاده نمایید.)
‏توجه مهم: در بعضی از مدلهای Huawei بعد از نصب برنامه گزینه ای نمایش داده می شود مبنی بر اینکه مجوز اجرای برنامه در حالتی که صفحه خاموش است داده شود. اگر تیک این گزینه زده نشود آلارم برنامه عمل نخواهد کرد. در این گوشیها در تنظیمات گوشی قسمتی به نام Protected apps(برنامه های محافظت شده) وجود دارد. اگر موقع نصب برنامه تیک مورد نظر را فراموش کردید بزنید باید از این قسمت تیک برنامه ریز صوتی را بزنید.
‏توجه مهم: در گوشیهای سامسونگ که دارای سیستم مدیریت هوشمند (Samsung Smart Manager) می باشند, حتما باید برنامه ریز صوتی در لیست استثناعات قرار گیرد تا آلارمهای برنامه ریز صوتی از کار نیفتند.
‏توجه مهم: در گوشیهای Xiaomi که مجهز به MIUI می باشند حتما باید برنامه ریز صوتی در قسمت Autostart (راه اندازی خودکار)انتخاب گردد تا آلارمها درست عمل نمایند.
‏توجه مهم: اگر نرم افزارهای بهبود حافظه و بوستر (مثلا clean it) نصب دارید ممکن است سیستم آلارم برنامه ریز صوتی را از کار بیندازد. در این موارد لطفا برنامه ریز صوتی را در لیست استثنا نرم افزارتان قرار دهید تا یاداورتان صحیح عمل کند. همین طور اگر سیستم بهبود مصرف باطری و کارایی گوشیتان فعال است(مثل Smart Manager سامسونگ) باید برنامه ریز صوتی را جز استثناعات آن قرار دهید تا آلارمها دچار اشکال نشوند.
‏توجه مهم: در گوشیهای Sony مجهز به Stamina حتما باید برنامه ریز صوتی در لیست استثنا قرار بگیرد. در غیر اینصورت آلارمها عمل نخواهند کرد.
‏توجه مهم: در اندروید نسخه 6 و به بالا, در صورت کار نکردن یادداشت صوتی(عدم ضبط موفق صدا)، باید بعد از نصب برنامه از طریق تنظیمات دستگاه در قسمت مجوز دسترسی ها, تیک مجوز ضبط صدا و محل ذخیره(Microphone و Storage) زده شود. در غیر اینصورت یادداشت صوتی کار نخواهد کرد.
‏سایر امکانات نرم افزار:
‏امکان تعریف کارهای تکراری(کارهایی که باید در روزهای خاصی از هفته تکرار شوند، برای مثال: رفتن به باشگاه در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه)
‏تقویم شمسی
‏گروهبندی کارهای تعریف شده بر اساس تاریخ انجام کار
‏نمایش پنجره آلارم زیبا به صورت شناور
‏امکان تنظیم میزان صدای یادآور مستقل از تنظیمات خود دستگاه
‏امکان تعیین رنگ نور LED برای کارهای عادی و تکراری به صورت مستقل(در صورت پشتیبانی دستگاه از چراغ LED)
‏Notification
‏راهنمایی:
‏برای تعریف کار جدید روی دکمه دایره ای پایین صفحه را لمس نمایید. در پنجره باز شده فیلدهای مورد نیاز را پر نمایید و سپس ثبت بزنید. برای ضبط نمودن صدا در این پنجره تیک توضیحات صوتی را بزنید و سپس دایره قرمز را لمس نمایید. در زمان ضبط شدن صدا این دایره قرمز رنگ چشمک خواهد زد و با لمس مجدد آن عملیات ضبط صدا متوقف خواهد شد. توجه نمایید که برای ویرایش صدای ضبط شده بایستی دکمه ضبط کردن را مجددا لمس نمایید و دوباره صدا ضبط نمایید که صدای جدید جایگزین قبلی خواهد شد. برای حذف صدای ضبط شده کافی است تیک یادداشت صوتی را بردارید.
‏برای ویرایش هر کار، روی آیتم مورد نظر را طولانی لمس کنید تا گزینه های مورد نظر ظاهر شوند. با لمس کوتاه نیز با انیمیشن گزینه های دیگری ظاهر خواهند شد که آنها نیز عملیات ویرایش و یا حذف را انجام می دهند.
‏در صورت بروز هرگونه اشکال (برای مثال عمل نکردن آلارم) لطفا نوع مشکل، مدل دستگاه و نسخه اندروید را به ایمیل توسعه دهنده ارسال نمایید تا در اسرع وقت بررسی شده و اصلاحات لازم انجام گیرد.
‏‏رفع مشکل عدم نمایش ساعت انجام کار در پنجره شناور در برخی از گوشیها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟