خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده نجمه
‏‏راههای زیادی برای یادگیری وجود داره با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی فرآیند آموزش هم با تحولات جدی همراه شده تا جاییکه در بسیاری مدارس کشورهای جهان اول استفاده از روشهای کاغذی منسوخ شده و همه رو به استفاده از تجهیزات دیجیتالی کرده اند . به عنوان نمونه آموزش دورسی مثل ریاضی ، زبان ، علوم و... که از طریق نمایش فیلم آموزشی و ارائه تمرینات مختلف و یا برگزاری امتحانات آنلاین بخشی از این امکانات جدید هست . در این برنامه با استفاده از امکانات گوشی های هوشمند روال یادگیری زبان و حروف الفبای فارسی به کودکان گنجانده شده . با استفاده از تصاویر و مثالهایی هر حرف تلفظ شده و روال یادگیری برای کودک تسهیل شده . امید است کودکانمان را هر چی بیشتر به استفاده از تکنولوژی های روز تشویق کنیم .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟