خانه برنامه کسب و کار
نرم افزار اطلاع رسانی مناقصات، استعلام بها و مزایدات سراسر کشور

نرم افزار اطلاع رسانی مناقصات، استعلام بها و مزایدات سراسر کشور

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۲.۱
تعداد نظرات۷
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده Davoud
‏‏اولین نرم افزار اطلاع رسانی مناقصه ها، مزایده ها و استعلام بها از همه استانهای کشور
‏در حال حاضر نزدیک به 600000 هزار شخص حقیقی و حقوقی با استفاده اطلاعات مناقصه ها و مزایده ها در سراسر ایران مشغول به فعالیت اقتصادی هستند که میتوانند با استفاده از این نرم افزار بدون نیاز به کامپیوتر و روزنامه ها در هر نقطه از جهان از اخبار مناقصات و مزایدات ایران مطلع گردند.
‏نرم افزار مناقصات و مزایدات سراسر کشور وابسته به پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور نماتندر بوده و لذا با در اختیار داشتن این نرم افزار کاربران عزیز امکان دسترسی به اطلاعات تمامی مناقصات و مزایدات روز کشور را روی تلفن همراه و یا دستگاه های جانبی دیگر خواهند داشت.
‏بخش مناقصات : از آنجا که لازمه توسعه پایدار در فضای کسب و کار در زمینه های مختلف کاری(اعم از نفت و گاز، ابنیه و ساختمان، راه،تاسیسات،آی تی،صنعت،برق و مخابرات، اتوماسیون صنعتی،آب و فاضلاب، خدمات، ایمنی،فلزات، پزشکی، معدن، چوب، خودرو، کشاورزی، تامین کالا و .... )، توزیع برابر فرصت های کاری و برداشتن موانع در مقابل اطلاع رسانی شفاف می باشد، پایگاه جامع اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور نماتندر در گامی بزرگ امکان بررسی اطلاعات تمامی مناقصات و استعلام بها های کشور را به صورت ساعتی در این نرم افزار و برای کاربران سیستم عامل اندروئید پیش بینی نموده است.
‏بخش مزایدات : بی شک تمامی خریداران و مزایده گران عزیز در زمینه های گوناگون اعم از خودرو، املاک، ماشین آلات،صنایع، فلزات،اموال و کالاهای مازاد و ....نیازمند یک سیستم یکپارچه و سهل الوصول جهت دسترسی به اطلاعات تمامی مزایدات زمینه فعالیت خود هستند، در همین راستا نرم افزار جامع اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات نماتندر این امکان را برای تمامی این عزیزان فراهم آورده است.
‏‏- امکان مشاهده مناقصات به تفکیک زمینه های کاری گوناگون
‏- دسته بندی دقیق و جزئی
‏- امکان تفکیک مناقصات و مزایدات مهلت دار از تمامی مناقصات و مزایدات
‏- امکان دسترسی به تصویر روزنامه ای مناقصات و مزایدات
‏- امکان راهنمایی کاربران جهت دریافت اسناد مناقصات یا مزایدات
‏- اطلاع رسانی مناقصات و استعلام بها ها برای پیمانکاران و نامین کنندگان خرد و کلان
‏- به روز رسانی ساعتی اطلاعات توسط مرکز
‏- ...
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟