خانه بازی استراتژی
نسخه۱.۲.۸
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۱/۲۷
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۴۳
تعداد نظرات۷
حجم۴۱۵ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده NetEase Games

‏‏یک بازی استراتژیک بسیار جدید و جذاب سوژه این پست ماست که در ادامه به شرح ویژگی ها و معرفی آن خواهیم پرداخت. این بازی که Immortal Conquest نام دارد، این امکان را برای شما مهیا می کند که اتحادی قدرتمند را تشکیل داده و با شهرها و مناطق مختلف به نبرد بپردازید و تلاش کنید تا سرزمین خود را گسترش داده و به اصطلاح کشورگشایی کنید. شخصیت های مختلفی در بازی حضور دارند که می توانید از آنها برای تشکیل ارتش خود استفاده کنید. هر یک از این شخصیت ها، دارای تونایی ها و قدرت های متنوع و منحصر به فردی هستند که در جریان بازی به کمک شما خواهند آمد. همچنین نکته مهم دیگر موجود در بازی، اتخاذ تدابیر و استراتژی های مناسب از سمت شماست که می تواند حتی با نیروهای ضعیف تر در جنگ به پیروزی برسید.

‏ویژگی ها:

‏• گسترش قلمرو خود و حکومت بر مناطق بیشتر

‏• ساخت و ارتقا تاسیسات نظامی مختلف و گوناگون

‏• تشکیل ارتشی قدرتمند برای نبرد با دیگر کاربران بازی

‏• استفاده از استراتژی های مناسب در هنگام نبرد

‏• دفاع از متحدان خود و مبارزه با دشمنان در کنار متحدان

‏• حضور شخصیت های گوناگون با توانایی های اختصاصی

-New Gairos
-New Treasure Cards
-New Story cards
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟