خانه برنامه پزشکی و سلامت
ویزیطب

ویزیطب

سامانه هوشمند نوبت دهی

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
تعداد دانلود۴۰۰
سازنده تیم سپید مهستان
نسخه۶.۲.۰
حجم۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۱/۲۰
‏‏ سامانه هوشمند نوبت دهی آنلاین مراکز درمانی و مطب ها  
‏ 
‏ ویزیطب با هدف نوآوری در زمینه ی سلامت و تسهیل دسترسی افراد به خدمات این بخش بصورت الکترونیک، با تمرکز ویژه بر روی نوبت‌دهی هوشمند خدمات درمانی کار خود را آغاز نموده‌است.  
‏ 
‏ ویزیطب از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در بخش پژوهش و تحقیقات حوزه هوشمندسازی خدمات سلامت آغاز نمود، و در سال ۱۳۹۵ با ارائه‌ی نتایج تحقیقات خود به مرکز رشد علم‌وفناوری خلیج فارس و تبیین فرایند اجرایی سامانه نوبت‌دهی هوشمند خدمات سلامت، موفق به اخذ پذیرش در پارک علم و فناوری خلیج‌فارس شد.  
‏ 
‏ این شرکت با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه، تمام سعی و تلاش خود را خواهد نمود تا رضایت شما عزیزان را جلب نماید.  
‏ 
‏ بدیهی است استفاده و بهره مندی از ویزیطب می تواند  نقش بسزایی در کاهش ترافیک، آلودگی هوا و تردد بی مورد در شهرهای بزرگ، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های احتمالی، جلوگیری از روند غیر استاندارد اخذ نوبت خواهد داشت.  
‏ 
‏ در حال حاضر فاز اول سامانه ویزیطب با امکان “نوبت‌دهی هوشمند خدمات درمانی” از طریق وب‌سایت www.visiteb.ir و نرم‌افزار های موبایل (اندروید و ios) قابل استفاده می‌باشد.  
‏ 
‏ سامانه در آینده نزدیک به کاربران فعال خود وام بلاعوض جهت خرید دارو و کمک هزینه درمان پرداخت می نمایند.  
‏ 
‏ - امکان استعلام نسخه پزشک و دارو به همراه پرداخت و سفارش آنلاین بزودی برای کاربران ویزیطب فراهم خواهد شد.  
‏ 
‏ - سامانه طی مصوبه صورتجلسه مورخه 1397/01/20 هیئت مدیره محترم شرکت، بخشی از درآمد خود را جهت کمک به بیماران نیازمند، علی الخصوص کودکان سرطانی، در نظر خواهد گرفت.  
‏ 
‏ - تنها افرادی می توانند به عنوان نماینده شرکت و بازاریاب فعالیت نمایند که دارای شناسه آنلاین سیستمی باشد و اطلاعات و مشخصات آنها در بخش همکاران قابل روئت و استعلام باشد. 
‏‏رفع ایراد پوشه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟