استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه تناسب اندام
Squats Workout

Squats Workout

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۲۲.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۷
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده InShot Inc.
‏‏Squats! با گوشی خود تمرین کنید! مربی شخصی شما به‌صورت رایگان! بهترین برنامه تمرین بشین پاشو با طراحی منحصر به فردش و کارکرد عالی ساخته شده است.
‏این برنامه یک مربی شخصی تناسب‌اندام واقعی است. این یک بدنساز عالی است. Squats نه‌تنها تعداد بشین پاشوهایی که انجام داده‌اید را می‌شمارد، بلکه مقدار کالری که شما در طول هر تمرین می‌سوزانید را محاسبه می‌کند و برنامه تمرین شما را بر اساس تمرین روزانه و وضعیت بدنتان برنامه‌ریزی می‌کند.
‏در حالت ورزش، برنامه یک نقشه ورزش معقولانه بر اساس سن شما و وضعیت بدن آماده خواهد کرد. نقشه به شش مرحله که هر مرحله چندین طبقه‌بندی از بشین پاشو را در بر دارد تقسیم خواهد شد. برنامه ورزشی برای طبقه‌بندی یا مرحله بعدی بر اساس نتایج ورزش اکنون شما خواهد بود. در هر سطح جدید، برنامه وضعیت بدنی شما را دوباره ارزیابی می‌کند تا مطمئن شود برنامه سفارشی شده است.
‏شما نه‌تنها می‌توانید تعداد بشین پاشوهای خود را با استفاده از سنسور مجاورت بشمارید بلکه داده‌های تمرین را می‌توانید به طور دستی وارد کنید.
‏بررسی کنید که این برنامه چگونه به‌وسیله بشین پاشو به شما کمک می‌کند بدن خود را تقویت کنید. برنامه شما را ناامید نخواهد کرد.
‏ویژگی‌ها:
‏• شمارش ناشی از جاذبه
‏• واردکردن داده تمرین به‌صورت دستی
‏• نمودارها و آمار
‏• حالت ورزشی
‏• حالت آزاد
‏• بازیابی و پشتیبان‌گیری از داده‌های تمرین
‏• اعلان تمرین
‏طریقه استفاده: تلفن خود را بالای قفسه سینه به طور افقی با دودست نگه دارید.
‏نکته: پس از محدودیت Android OS، اگر می‌خواهید بعد از راه‌اندازی مجدد تلفن خود، اعلانات به‌درستی کار کنند، لطفاً داده‌های خود را روی تلفن به‌جای حافظه جانبی نصب کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
* Bug fixes and performance improvements.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده