خانه بازی فکری
نسخه۵.۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۵/۱۲/۰۳
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵۵
تعداد نظرات۷۶
حجم۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده شرکت نوآوران ژرف اندیش فناوری اطلاعات(نوژا)

‏‏توجه! نام کاربری و کد ورود در تمامی سامانه بازیتک یکسان است و اگر در یکی از بازیها ثبت نام کرده‌اید، نیاز به ثبت نام مجدد نمیباشد!

‏ویژگی های بازی:

‏امکان بازی چند نفره همزمان

‏ویژگی 'حریف میطلبم' به صورت درخواست مسابقه سریع و تصادفی با هر فردی که در لیست باشد

‏امکان چت کردن در هنگام بازی

‏ثبت رکورد و رقابت با بقیه بازیکنان

‏امکان بازی بر روی موبایل و وب

‏امکان دیدن جدول رده بندی و مقایسه رتبه خود با دیگران

‏ارسال نوتیفیکیشن هنگام درخواست بازی به بازیکنان آنلاین

‏اشترک گذاری بازی یا لیگ برای سایرین

‏ارسال درخواست آنلاین و آفلاین

‏توضیحات :

‏بازی کوریدور کلاسیک که تاکنون جوایز بین المللی زیادی را به خود اختصاص داده است، یک بازی تقریباً کامل و بی‌عیب و نقص است. این بازی قشر مخاطب گسترده ای دارد و یک بازی ایده آل برای خانواده هایی است که فرزندانی در گروه های سنی مختلف دارند. کوریدور کلاسیک، یک بازی استراتژیک است که در آن حرکت‌ها به سرعت صورت می گیرد. آنچه این بازی را از سایر بازی های مشابه متفاوت می نماید، وجود موانعی است که فرد در صفحه قرار می‌دهد تا راه حریفش را سد کند و او را مجبور به انتخاب راه‌های دیگر نماید. این موانع، حرکات مستقیم بازیکنان را بی اثر و رقابت بازیکنان را شدیدتر می‌سازد. بازیکنان باید برای برد از تفکر تحلیلی و منطقی و استراتژی های یک ذهن ریاضی استفاده کنند. کوریدور برای بازی دو یا چهار بازیکن طراحی شده است.

‏قوانین بازی کوریدور ساده و آسان به نظر می آیند ولی نباید فریب این سادگی را خورد چراکه برای مهارت یافتن و تسلط در این بازی، باید از تفکر استراتژیک، برنامه ریزی و مهارت های حل مسئله به خوبی استفاده نمود.

‏اگر به بازی هایی که به میزان فکر زیاد نیاز دارند علاقه مندید، بازی کوریدور برایتان جالب خواهد بود. مدت این بازی کوتاه است و به همین دلیل، حتی بازیکنان کم سن و سال می توانند بارها و بارها بازی کنند، بدون اینکه احساس خستگی نمایند و از طریق آزمون و خطا و محک زدن استراتژی‌ها، دائماً شیوه بازی خود را بهبود بخشند. از آنجا که این بازی نیاز به توانایی تفکر استراتژیک دارد، به نظر می رسد برای افراد 12 سال به بالا مناسب تر است. بزرگسالان معمولاً بیشترین لذت را از این بازی می برند و به طور متوسط می توانند در هر ساعت، 4 یا 5 بار بازی کنند.

‏این بازی با فعال سازی قسمت اجرایی ناحیه پیشانی کرتکس مغز، توانایی حل مسئله را در افراد افزایش می دهد. فعالیت این ناحیه مغز همچنین با آزادسازی مواد محافظ عصبی، روند رشد بیماری آلزایمر را کند می‌نماید.

‏قوانین :

‏در شروع بازی مهره هر بازیکن در خانه وسط در پایین صفحه قرار دارد و بازیکنی که درخواست کننده بازی است در ابتدا باید حرکت کند باید بازی کند.

‏بازی زمانی تمام می شود که یکی از بازیکنان زودتر مهره خود را به سمت مقابل برساند.

‏هر بازیکن می تواند در نوبت خود یا مهره اش را تکان دهد و یا یک مانع در صفحه قرار دهد. در حالتی که هیچ مانعی باقی نماند بازیکن باید مهره‌اش را حرکت دهد.

‏چنانچه زمان مجاز حرکتتان تمام شود و یا اتصال به اینترنت بیش از ۳ دقیقه قطع باشد بازنده بازی خواهید بود.

‏هر بازیکن ۱۰ مانع دارد و موانع باید به گونه ای قرار داده شوند که دو مربع را بپوشاند.موانع باید با هدف تسهیل حرکت خود بازیکن یا در جهت جلوگیری از دسترسی آسان بازیکن مقابل به پایان صفحه استفاده شود.

‏وقتی دو مهره روبروی هم قرار بگیرند و هیچ مانعی بین آنها نباشد، بازیکنی که نوبت اوست، مهره اش می تواند از روی مهره حریف بپرد و بدین طریق یک خانه اضافی پیش می رود. اگر مانعی در پشت مهره حریف وجود داشته باشد، بازیکن می تواند مهره‌اش را به سمت راست یا چپ مهره حریف حرکت دهد.

‏هر بازیکن سه تا۳۰ ثانیه فرصت دارد تا حرکتی انجام‌دهد.

‏‏• اصلاح دستری حساب کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟