خانه برنامه کسب و کار
Watermark - Watermark Video & Watermark Photo

Watermark - Watermark Video & Watermark Photo

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده Salt Group Apps
‏‏نرم افزار اندروید SALT – Watermark Your Photos برای ایجاد آرم و یا Watermark‌ می باشد. شما می توانید به راحتی برای ترویج کسب و کار آنلاین و آفلاین خود تبلیغات ایجاد کنید. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید برای کریسمس؛ مسابقات فوتبال؛ تعطیلات ملی و … تبلیغات ایجاد نمایید و این کار تنها چند ثانیه زمان می برد.
‏این ایده برای ایجاد تبلیغات برای فیس بوک؛ اینستاگرام و … می باشد. می توانید لوگو و یا علامت خود را به عکس های خود اضافه کنید و در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید این کار کمک می کند که مشتریان شما را بشناسند. همچنین می توان ایمیل؛ شماره تماس و جزییات دیگر را به عکس خود اضافه نمود تا مشتریان راحت تر به شما دسترسی داشته باشند.
‏شما قادر خواهید بود که به راحتی نام تجاری خود را در شبکه های اجتماعی انتشار دهید و فعالیت روزانه خود را با مردم افزایش دهید. نرم افزار اندروید SALT – Watermark Your Photo دارای حجم کمی می باشد و همچنین رابط کاربری بسیار ساده ای دارد.
‏ 
‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید SALT – Watermark Your Photos:
‏– ایجاد آرم و یا Watermark
‏– محافظت از عکس های شما
‏– ترویج کسب و کار آنلاین و آفلاین
‏– تبلیغات برای کریسمس؛ مسابقات فوتبال و …
‏– ایجاد تبلیغات برای فیس بوک؛ اینستاگرام و …
‏– امکان افزودن ایمیل؛ شماره تماس و جزییات دیگر به عکس خود
‏– دارای حجم کم
‏– دارای رابط کاربری ساده
- Bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟