استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
اسطرلاب چارت تولد رایگان

اسطرلاب چارت تولد رایگان

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۵/۱۴
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۱۷
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده اسطرلاب
‏‏چارت تولد در واقع نقشه آسمان در لحظه تولد شماست، این که در زمان تولد شما سیارات در چه جایگاهی قرار داشته اند، این که در چه صورت فلکی حضور داشته اند، اینکه در لحظه تولد شما چه وضعیتی در آسمان حاکم بوده است، سیارات قدرتمند بوده اند یا در حالت ضعف قرار داشته اند؟
‏چارت تولد نقشه کارمیکی زندگی شماست و نشان دهنده این است که چه پتانسیل هایی را از سیارات به ارث برده اید، برای مثال در دانش جیوتیش سیاره مریخ حاکم بر جسم و فیزیک شماست، اگر در لحظه تولد شما در حالت قدرت قرار بگیرد شما دارای جسم و اندامی عالی خواهید بود و اگر دچار مشکل باشد جسم شما ضعیف خواهد بود.
‏با استفاده از قابلیت چارت تولد رایگان در برنامه اسطرلاب می توانید با وارد کردن تاریخ تولد وشهر محل تولد، گزارش چارت تولد نجومی لحظه تولد خود را ببینید، این گزارش انرژی سیارات خورشید، ماه، زحل، مریخ، ونوس، عطارد و ونوس را در لحظه تولد خود ببنید، در واقع اپلیکیشن اسطرلاب انرژی سیارات را اندازه گیری می کند و تاثیر آن روی شخص شما را مورد بررسی و تفسیر قرار می دهد. اسطرلاب برای اولین بار در جهان به زبان فارسی چارت تولد شما را با محاسبات ودیک آسترولوژی تفسیر می کند.
‏همچنین با استفاده از اسطرلاب می توانید به آخرین مقالات ما نیز دسترسی داشته باشید.
‏‏رفع اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ali
٢٧ فروردین ١٤٠٢

‏✓ هیچ حتی وارد برنامه نشد که ببینم توش چی داره ۲ مرتبه هم نصب و حذفش کردم ‏✗ برنامه بدرد نخور و سر کاریه امیدوارم روزی واقعا بیاد که هر برنامه ای رو دانلود میکنیم واقعا نصب بشه و بعدش هم اجرا بشه و همونی باشه که مینویسید

۰ ۰
ainaz
٢٣ بهمن ١٤٠١

این دیگه چه برنامه مزخرفیه،یک ستاره هم دادم برای اینکه بتونم نظر بدم وگرنه ۱ ستاره هم زیاد هست لطفاً این کلاهبرداری ها رو کنار بگذارید واقعاً اصلاً بالا نمیاره قسمت گرفتن چارت تولد رو پس این برنامه مزخرف به چه دردی میخوره؟؟؟

۰ ۰
441849
٢٢ بهمن ١٤٠١

متاسفانه در خانه ۱تا۱۲فقط ۳برج ۴بار تکرارشده بود از نقص برنامه ودانلود مردم چه نفعی له شمامیرسد با فریب مردم گیرم برنامه ای ناقص مادانلود کنییم وشمااستفاده ای ببرید صداقت نداشتن ونداشتن وجدان خود بزرگترین گمراهی وتخریب است متاسفم برای شماهاکه فکر میکنید خیلی زرنگید

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط