استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
اسطرلاب چارت تولد رایگان

اسطرلاب چارت تولد رایگان

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۵/۱۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۳
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده اسطرلاب
‏‏چارت تولد در واقع نقشه آسمان در لحظه تولد شماست، این که در زمان تولد شما سیارات در چه جایگاهی قرار داشته اند، این که در چه صورت فلکی حضور داشته اند، اینکه در لحظه تولد شما چه وضعیتی در آسمان حاکم بوده است، سیارات قدرتمند بوده اند یا در حالت ضعف قرار داشته اند؟
‏چارت تولد نقشه کارمیکی زندگی شماست و نشان دهنده این است که چه پتانسیل هایی را از سیارات به ارث برده اید، برای مثال در دانش جیوتیش سیاره مریخ حاکم بر جسم و فیزیک شماست، اگر در لحظه تولد شما در حالت قدرت قرار بگیرد شما دارای جسم و اندامی عالی خواهید بود و اگر دچار مشکل باشد جسم شما ضعیف خواهد بود.
‏با استفاده از قابلیت چارت تولد رایگان در برنامه اسطرلاب می توانید با وارد کردن تاریخ تولد وشهر محل تولد، گزارش چارت تولد نجومی لحظه تولد خود را ببینید، این گزارش انرژی سیارات خورشید، ماه، زحل، مریخ، ونوس، عطارد و ونوس را در لحظه تولد خود ببنید، در واقع اپلیکیشن اسطرلاب انرژی سیارات را اندازه گیری می کند و تاثیر آن روی شخص شما را مورد بررسی و تفسیر قرار می دهد. اسطرلاب برای اولین بار در جهان به زبان فارسی چارت تولد شما را با محاسبات ودیک آسترولوژی تفسیر می کند.
‏همچنین با استفاده از اسطرلاب می توانید به آخرین مقالات ما نیز دسترسی داشته باشید.
‏‏رفع اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مجتبی رزاقیان
٢٢ آبان ١٤٠١

برنامه خوبی هستش ممنون

۰ ۰
عبدالله
١٩ مرداد ١٤٠١

توضیحاتش خوبه اما قسمت دریافت چارت شخصی اصلا نمیاد

۰ ۰
taran
٣١ مرداد ١٣٩٩

این برنامه نیست همه جوره شمارو می بره توسایت اسطرلاب دات کام و فقط ترافیک برای سایت ایجاد می کنه اگه پی دی اف مطالب رو می دادن از این به ظاهر برنامه بهتر بود افتضاحه افتضاه واقعا مسئولای مایکت چرا باید اجازه ورود چنین مزخرفاتیرو تو بازارشون باید بدن . جای شرمساریه

۱ ۱

برنامه‌های مرتبط