خانه برنامه عکس و فیلم
حذف و تغییر پس زمینه عکس

حذف و تغییر پس زمینه عکس

تعداد دانلود۱۰۰
امتیاز۲.۷۵
تعداد نظرات۴
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده لیلا کاظمی
‏‏یک برنامه بسیار کاربردی که اکثریت به دنبال آن بودند.
‏پاک کننده ی پس زمینه ی عکس ها !!
‏این برنامه از هر نظر عالیه و شما میتوانید با کمی تمرین به صورت حرفه ای پس زمینه ی عکس های خود را ویرایش کنید.
‏این برنامه دارای دو پاکن دستی و خودکار میباشد
‏در پاکن دستی شما یک نشانگر روی عکس شما می افتد که مرکز این نشانگر را بر روی قسمت های عکس خود که میخواهید پاک شوند گذاشته و با دقت لمس میکنید.
‏در پاکن خودکار همان نشانگر روی عکس است ولی شما با یک لمس کوتاه میتوانید بیشتر پس زمینه عکس خود را پاک کنید.
‏در قسمت دلخواه نیز شما میتوانید با استفاده از نشانگر حلقه ای بر روی عکس خود بسازید تا فقط در عکس شما ادراف حلقه پاک شوند.
‏هر یک از این پاک کن ها دارای میزان اندازه هستند یعنی برای کارهای ریز تر شما میتوانید میزان اندازه ی پاک کن را کاهش دهید.همچنین امکان بزرگنمایی عکس برای دقت بیشتر فراهم است.
‏پس از اتمام پاک کردن در صفحه نهایی شما میتوانید یک پس زمینه جدید برای پشت عکس خود از گالری گوشی انتخاب کنید.چند عکس بسیار زیبا نیز در داخل همین برنامه گذاشته شده که از آن ها هم میتوانید استفاده نمایید.امکان ذخیره سازی عکس در گالری و اشتراک گذاری سریع نیز برای شما فراهم است.
‏حمایت از ما را فراموش نکنید.با تشکر
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟