خانه برنامه سیر و سفر
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده آژانس آندیا سیر
‏‏تخصص اصلی ما برگزاری تورهای تفریحی و نمایشگاهی هنگ کنگ و ماکائو و اخذ انواع ویزاها برای هنگ کنگ میباشد و مضافاٌ این نرم افزار به شما این امکان را میدهد که در هر لحظه بتوانید اطلاعات مربوط به تورها و پکیجهای سفرهای داخلی و خارجی را در اختیار داشته باشید و تورهای لحظه آخری را نیز با بهترین قیمت از این آژانس تهیه نمائید و میتوانید با ارائه شماره تلفن همراه خود به آژانس از پیامک های مستمر ما که برای تورهای لحظه آخری و قیمت مناسب ارسال میشود آگاه شوید ،کلاٌ اینکه تمامی اطلاعات مربوط به بلیط ،تور ،ویزا و کلیه خدمات مربوط به گردشگری را آژانس آندیا سیر از طریق وبسایت به آدرس www.andiaseir.ir و یا www.22053073.ir ویا تماس با دفتر آژانس به شماره های 22053073 و 22053163 در اختیارتان قرار میدهد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟