خانه بازی استراتژی
Ace of Empires: Glory of Throne

Ace of Empires: Glory of Throne

نسخه۱.۸.۸
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۸/۰۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۳۸
تعداد نظرات۳۲
حجم۸۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده ابر استودیو
‏‏پادشاهی جدید:
‏ پادشاهی جدید باز شده است، عصر جدید امپراتوری ها در حال آمدن است، رویدادهای مختلف در انتظار پادشاه ما هستند. آیا شما برای برخورد امپراتوری های مختلف آماده هستید؟
‏ ارتقاء قدرت مبارزات شخصی، ارتقا سطح قلعه، رقابت برای قویترین پادشاه؛ اتحاد متحدان علیه دشمن، قدرت اتحاد را تقویت می کنند، قوی ترین متحد می شوند؛ تکالیف هفت روزه، قهرمانان تاریخی بالا در انتظار شما هستند، ژنرالهای رم برای شما مبارزه کنند.
‏Ace of Empires یک جایزه است که در زمان واقعی MMO بازی استراتژی است که در آن شما ارتقاء، تسخیر ملک پادشاهی و کنترل یک پادشاهی را برعهده دارید! تجدید حیات امپراتوری! کشیدن کشور یقه! رویداد نبرد تخت وارد زمان آماده سازی این نبرد بین اتحادها است. اعضای ائتلاف خود را با موفقیت به قصر خود دعوت کنید. جنگ در حال شروع است. فقط یک شاه واقعی در آس از امپراتوری خواهد بود. رویدادهای بیشتر در مرکز بازی اضافه خواهند شد. لطفا برای مشاهده اطلاعات رویدادهای بیشتر در اسرع وقت صفحه فیس بوک خود را دنبال کنید.
‏نیاز Archon چیست؟ منابع سکه های طلا؟ قهرمانان؟ آن را به صورت رایگان در آس از امپراتوری دریافت کنید! الآن امتحانش کن! دوستان خود را برای مبارزه با طرف مقابل دعوت کن.

‏ ویژگی های بازی:
‏_جنگ آنلاین چند نفره PVP جنگ.
‏_آموزش ارتش های به اندازه کافی، استخدام قهرمانان و هدایت آنها به جنگ های حماسی.
‏_تولد امپراطوری شهر باید رها شود، شما آزادانه انتخاب کنید که چگونه توسعه یابد.
‏ _رهبری مردم خود و احیای افتخار اسکندر ارجمند

‏ آموزش سربازان Ace of Empires یک بازی استراتژی جهانی است. آموزش بیشتر و بیشتر سربازان، تست ذهنیت استراتژیک خود در برابر دشمنان در سراسر جهان در آسای امپراتوری قرار دهید. شما نقش غیر منتظره ای بازی خواهید کرد!
‏ استخدام قهرمانان این اعضای اسکندر مقدس هستند که اکنون برای شما استفاده خواهند شد!

‏ اتحاد PK
‏ اتحاد مختلف، یا همکاری، و یا حتی خیانت. تاج و تخت را با متحدان خود نگه دارید! شما تنها Archon ساخت امپراتوری نیستید! در این بازی MMO استراتژی زمان واقعی شما همیشه فراتر از اربابان جهان است.
‏امپراتوری قدرتمند ما، شهر دیگر را فتح کرد، تاج و تخت، تبدیل به شاه واقعی آس از امپراتوری!
‏ ما منتظر ورود شما هستیم! دانلود آس از امپراتوری و به بازیکنان از سراسر جهان! آیا مشکلی دارید؟ تماس با Ace of Empires: فیس بوک https://www.facebook.com/aceofempire/ VK: https: ivk.com/aceofempires توییتر https://twitter.com/AceofEmpires
Halloween is coming soon!
Let’s join the Halloween event and feel the festive atmosphere!
There are also Halloween limited gift packages and skins that you deserve!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟