خانه برنامه کاربردی

SHAREall - Share Files & Send Anywhere

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳.۷۱
تعداد نظرات۳۱
سازنده Quantum4u
نسخه۱.۱.۳۹
حجم۱۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۱۷
‏‏رم افزار اندروید SHAREall PRO: File Transfer یک نرم افزار بینظیر برای انتقال فایل و اطلاعات بین دستگاه های مختلف میباشد. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید انواع فایل های موزیک، ویدیو، فیلم، عکس و اسناد مختلف را با بالاترین سرعت به دستگاه های دیگر انتقال دهید. برای انتقال فایلها به اینترنت احتیاج نیست و نرم افزار با ایجاد شبکه داخلی انتقال فایلها را با سرعت بالا انجام میدهد.این نرم افزار اندرویدی ۲۰۰ بار سریعتر از بلوتوث انتقال فایل را انجام میدهد. بر روی این نرم افزار اندرویدی میتوانید رمز عبور قرار دهید و از اطلاعات خود محافظت کنید.

‏نرم افزار اندروید SHAREall PRO: File Transfer بدون هیچ محدودیتی در نوع و حجم فایلها آنها را ارسال میکند. در این نرم افزار اندرویدی میتوانید برای پروفایل خود عکس انتخاب کنید. همچنین میتوانید از نرم افزارهای مختلف نسخه بکاپ تهیه کنید.در این نرم افزار اندرویدی میتوانید حافظه ای که فایلها در آن قرار بگیرند را انتخاب کنید. با رابط کاربری آسان این نرم افزار اندرویدی میتوانید به راحتی و با سرعت بسیار بالا کار انتقال فایل را با دوستانتان انجام دهید.

‏ 

‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید SHAREall PRO: File Transfer  :

‏– انتقال فایل و اطلاعات بین دستگاه های مختلف

‏– ارسال فایل های موزیک، ویدیو، فیلم، عکس و اسناد

‏– انتقال فایل  با بالاترین سرعت به دستگاه های دیگر

‏– ایجاد با ایجاد شبکه داخلی برای انتقال فایلها

‏– دارای سرعت ۲۰۰ بار سریعتر از بلوتوث

‏– ارسال فایلها  بدون محدودیت در نوع و حجم آنها

‏– تهیه نسخه بکاپ از نرم افزارها

‏– انتخاب حافظه برای ذخیره فایلها

‏– دارای رابط کاربری آسان

تغییرات در نسخه جدید

Now with better file transfer speed
Minor Bug Fixes
New smarts tools added

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟