خانه برنامه سبک زندگی
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۴۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده پرسانه
‏‏یکی هست به من جواب بده؟
‏پرسانه همون مشاور همراه شماست، هر جا گیر افتادی و دنبال جواب درست و حسابی بودی، گوشی‌ت رو بردار و بزن رو پرسانه. کارشناست رو انتخاب کن و شروع کن به حرف زدن. خاطرت جمع باشه که درست‌ترین کار رو کردی. کار رو باید داد دست کاردون.
‏پرسانه یک مرکز مشاوره ۷*۲۴ هست که تو زمینه‌های مختلف کارشناس داره و تو می‌تونی با یه هزینه کم به تخصصی‌ترین جوابها برسی. تازه بجای اینکه تو بری سراغ کارشناس و وقتت رو با اون تنظیم کنی، کارشناس اومده پیش تو، هرجا که هستی، هر وقت که هست. کرایه رفت و برگشت هم مونده تو جیبت.
‏تصمیم درست توی هر کاری نیاز به دیدگاه درست داره، وقتی ندونی که راه و چاه کدومه، چطور میخوای درست عمل کنی؟ البته میشه از دور و بری‌ها هم پرسید ولی خب اونها هم یکی هستند مثل خودمون که ممکنه بفرستنت تو باقالیا! انتخاب با خودته، مشاوره رایگان با اطرافیان، یا صحبت کردن با یک متخصص اون هم با قیمت منصفانه؟
‏البته پرسانه سعی میکنه هزینه گفتگوی تو رو با کارشناس پایین بیاره، بگذریم از شارژهای هدیه‌ای که میتونی بگیری، خوبه یه سر به دیوار مهربانی هم بزنی، اونجا میتونی بن تخفیف هم بگیری. راستی پرسانه رو به دوستات هم معرفی کن و از دست راهنمایی‌های آبکی نجاتشون بده.
‏از قدیم گفتند ندونستن عیب نیست، نپرسیدن عیبه. اما حالا باید گفت: با پرسانه ندونستن عیبه
‏من خودم مشاورم!
‏تا اینجا برای وقتی بود که شما نیاز به مشاوره داشتید. اما اگر شما خودتون یک مشاور هستید پرسانه به چه کارتون میاد؟ مهمترین مشکل یک مشاور ارتباطات و تماسهای خارج از دفتر هست. خب مراجعه کننده بیچاره چیکار کنه که خارج از ساعت کاری گیر میفته و نیاز به کمک داره؟ از این طرف برای شمای مشاور محترم مگه ممکنه که هر لحظه که مراجعه‌کننده‌هاتون به مشکل برخوردند جوابگو باشید؟ خلاصه دفتر هم که داشته باشی، هم خودت و هم مراجعه کننده‌هات، نیاز دارید که برای ساعات خارج از دفتر سازوکاری برای ارتباط باهم داشته باشید که هم وقت و هم هزینه رو مدیریت کنه.
‏پرسانه همه این مشکلات رو برطرف می‌کنه. کافیه شما از طریق اپلیکیشن پرسانه فرم درخواست همکاری رو پرکنید و برای داشتن یک دفتر کار مجازی خودتون رو آماده کنید.
‏با این کار هم اوقات فراغت‌تون مدیریت میشه، هم مراجعات و تماسهای خارج از وقت کاری‌تون حساب و کتاب پیدا می‌کنه و از همه مهمتر مراجعین شما و کسانی که به کمک شما نیاز دارند از بلاتکلیفی درمیان و می‌تونن با شما در ارتباط باشند.
‏من هم می‌تونم؟!
‏البته اصلا لازم نیست از قبل مشاور بوده باشید، پرسانه برای شما یک فرصت کاری بی‌نظیره تا در زمینه تخصصی خودتون تبدیل به یک مشاور بشید و از دانش‌تون بهره‌برداری کنید. پس می‌تونید دست بکار بشید و برای خودتون یک دفتر مشاوره اختصاصی و شیک در پرسانه فراهم کنید. بله، شما و دانش و تجربه‌تون حیفه که در اختیار دیگران قرار نگیره.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟