استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
Giant Unicorn Slime Simulator-Rainbow Slime Games

Giant Unicorn Slime Simulator-Rainbow Slime Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۲۷
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۱۳
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده PrincessMe
‏Crazy Unicorn Slime Simulator-Rainbow Slimes Games یک بازی فوق العاده سرگرم کننده برای لبخند است که مردم را خوشحال می کند تا آرام شود و باعث ناراحتی شود. لاغر، بدبو به عنوان dlime، باریک، توسط بسیاری از مردم را دوست داشت با احساس لبخند و خشن. اسلحه تک شاخ، بازی لاغر، نه تنها بازی دخترانه، اسباب بازی های دخترانه بلکه بازی رضایت بالا در بین تمام مردم است. لاغر یا سالمر، این بازی شبیه ساز فوق العاده لجن را به لجن تبدیل کنید. لجن لعاب، ساختن لجن غول آسا، تبدیل شدن به لجن ترشح کننده لجن و یا تولید لجن در لجن دیو و ایجاد لجن به عنوان مثل شما.

ویدئو معرفی برنامه

‏تپش فلوفوی و اسید باروری برای افراد FIDGET
‏اسفناج پودر کاکائو و لیمویی رنگین کمان توسط بازی های لجن ارائه شده است. لجن کرکی، مانند لجن کره و ژله مخلوط، اگر شما عاشق باریک، این بازی لجن بازی ساختن برای شما مناسب است. وای، اسلم رنگ در راه است. در مورد لعاب رنگین کمان، بدون توجه به اینکه شما چقدر قدیمی هستید، رنگین کمان برای همیشه، ما همه چیز عجیب و غریب رنگین کمان را دوست داریم. این بازی های فوق العاده لمینیت با سبک رنگین کمان تک شاخ، شما بهترین سازنده لجن است، و بیشتر، شبیه ساز تک قور کاملا رضایت بخش است.
‏FIDGET حذف و SMSH SLIMES به RELAX
‏در این بازی تولید لجن، شما می توانید مرد عجیب و غریب و تنگ تر، شکاف های سر و صدا مانند سر و صدای انگور و یا سر و صدای بادمجان، تولید لجن نیاز به تسکین فشار خود را برآورده می کنند. بازی کردن این بازی های لجن! ساخت اسلایببل ها، سقوط یک لجن، درهم و برهمی شدن، با دست دادن آن، باعث کاهش احساس خستگی شما می شود. نابودی کشتن چنین چیز سردی است. بیا برای پیوستن به این بازی زن سبک و جلف squishy.
‏تکان دادن و بازی کردن در این SIMULATOR SQUISHY
‏Slim Unicorn - شبیه ساز غول پیکر لاغر، یکی از بهترین بازی های خیره کننده به شما می آموزد که چگونه به ایجاد لجن در سبک کثیف و رنگین کمان. پس از اتمام ساخت لجن، شش گزینه را انتخاب کنید، لمینیت را با دست خود لمس کنید، رول کمرنگ، تکه تکه شدن، لکه های زنگ زده با لادن، چوب جادویی و حباب. هنگامی که لجن سقوط و لکه تیره، شما این لجن ساخت بازی و شبیه ساز تکشاخ را دوست دارم.
‏پسران و دختران، دی دی اسلیم با طراحی تک شاخ و مقابله با استرس در لجن و لجن و سقوط کرکی. اگر دوست دارید بازی های لجن، به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده خود، از آن لذت ببرید و بهترین اسلم برای لذت بردن از سالن یکنواخت.
‏درباره بازی PrincessMe برای دختران
‏بازی PrincessMe بازی های موبایل جدیدی را ایجاد می کند تا خلاقیت دختران را القا کند و در هنگام بازی کردن بازی هایی که دوست دارند یاد بگیرند. بازی های سرگرم کننده و آموزشی PrincessMe تلاش می کنند تا تجربه های تلفن همراه معنی دار و مطمئن را به میلیون ها دختر و پسربچه در سراسر جهان تبدیل کنند.
‏پیام مهم برای والدین
‏این برنامه رایگان است برای دانلود و بازی، اما برخی از اقلام موجود در بازی وجود دارد که ممکن است برای پول واقعی خریداری شوند. با دانلود این برنامه شما با خط مشی رازداری PrincessMe و شرایط استفاده موافقت می کنید.
‏پاپ بیشتر با PrincessMe سرگرم کننده!
‏~ درباره ما بیشتر بدانید: http://www.princessme.net/
‏~ سازمان دیده بان ما: https://www.youtube.com/c/PrincessMeMedia
‏~ تماس با ما: princessmemedia@gmail.com
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده