استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها امور مالی
نوسان گیر بورس

نوسان گیر بورس

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۳/۳۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۳
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده اینستا اپ ایرانی
‏‏تیم تحلیل گر بورس ، با شناسایی مناطق ورود به سهامی که دارای پتانسیل رشد هستند و اطلاع رسانی آن در سطوح سیگنال رایگان و سیگنال ویژه، امکان ارتقای سطح سودآوری را برای کاربران خود مهیا نموده و با هشدارهای مناسب جهت خروج از سهم، موجب حفظ سرمایه های آنان می شود.
‏تیم تحلیل گر بورس تلاش دارد با تجزیه و تحلیل سوابق، صورتهای مالی و آمار فروش شرکت ها، نمادهایی را در سیگنال های طبقه بندی شدۀ نوسان گیر بورس معرفی کند که دارای وضعیت بنیادی مطلوب بوده و توانایی نقدشوندگی سهام آنها قابل قبول باشد.
‏با بررسی و دیده بانی مستمر وضعیت تکنیکال سهام در بازار بورس، فرصت ها و مناطق خرید و فروش سهام در قالب مجموعه ای از سیگنال های ساده و مؤثر برای استفاده و افزایش سودآوری کاربران بورس سیگنال و حفاظت از سرمایه های آنان در معاملات بازار سهام اطلاع رسانی می شوند.
‏برای کاربران علاقمند به دریافت تحلیل سهام، بخش مشاوره سهام در برنامه نوسان گیر بورس پیش بینی شده است و کاربران می توانند با اعلام نمادهای انتخاب شده، گزارش تیم نوسان گیر بورس را از وضعیت بنیادی ، تکنیکال و توانایی نقدشوندگی سهام مربوطه دریافت نمایند.
‏مجموعه ای از مطالب آموزشی درتحلیل گر بورس در بخش های (مقدمات بورس ، تحلیل تکنیکال ، تحلیل بنیادی ، روانشناسی بازار)، طبقه بندی و گردآوری شده و بطور مستمر بروز می شوند و بصورت رایگان در اختیار کاربران بورسیگنال قرار می گیرد. لذا کاربران بورس سیگنال می توانند با بهره مندی از مطالب متنوع ارائه شده، در کنار کسب درآمد، سطح آگاهی و مهارتی خود در بازار بورس را نیز ارتقاء دهند.
‏امکانات نوسان گیر بورس
‏دریافت سیگنال خرید و فروش سهام طلا اوراق قرضه صندوق ETF
‏دریافت اخبار رسمی بازار های مالی
‏دریافت سیگنال خرید و فروش عرضه اولیه
‏‏سیگنال خرید و فروش سهام در بورس اوراق بهادار تهران 

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
١ تیر ١٣٩٩

نوسان گیر بورس اپلیکیشنی برای سیگنال گیری و خرید و فروش راحت

۶ ۱۱
ALi
١٤ مرداد ١٣٩٩

عالیییییییییی عالیییییییییییییی بهتر از این نمیشه

۳ ۸
حسین کریمی
٥ آبان ١٣٩٩

افتضاحححححححححححححححح خبر خیلی برخوردارند این ستاره هم مجبورم بدم

۷ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده