خانه برنامه کسب و کار
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۸۱
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده انجام میدم
‏‏اگه شما هم جزو افرادی هستید که در اینترنت و شبکه های اجتماعی وقت زیادی می گذرانید، حالا دیگه می تونید به شکلی ساده و شیک، از این وب‌گردی‌هاتون درآمد هم تولید کنید.
‏داستان از این قرار است که ما در «انجام میدم» تصمیم گرفتیم بخشی از هزینه‌های تبلیغات خودمون رو به جای بنگاه‌های تبلیغاتی تقدیم شما عزیزان بکنیم.
‏نصف درآمدمان را با شما تقسیم می‌کنیم!! یک شراکت منصفانه :) :)
‏البته خوش‌حسابیمون هم اثبات‌شده است و تا الآن بیشتر 100,000,000 ریال تقدیم کاربرانی کردیم که در طرح بازاریابی مشارکتی فعالیت کرده اند.
‏اما چطور؟؟
‏کار، راحت‌تر از چیزی است که فکرش را بکنید.
‏اگر به سلیقه‌ی خود اعتماد دارید و می‌خواهید درآمدهای بلندمدت‌تری برای خود ایجاد کنید. هر کاره‌ای* که به نظرتان جذاب و مشتری‌پسند است با دوستانتان به اشتراک بگذارید و آن‌ها را به خرید آن کاره دعوت کنید.
‏اگر کسی از طریق لینک منتشر شده توسط شما وارد سایت شود و آن کاره را خریداری کند، 50% از درآمد «انجام میدم» از آن سفارش به شما تعلق می‌گیرد.
‏مثلاً فرض کنید یک خرید 100 هزار تومانی انجام شود و درآمد «انجام میدم» از آن خرید 19 هزار تومان باشد؛ در این صورت نصف این مبلغ، یعنی 95,000 ریال نقداً به شما تعلق خواهد گرفت.
‏برای مشاهده‌ی گزارش آنی وضعیت درآمدهای خود در هر لحظه، لینک زیر را مشاهده نمایید:
‏http://www.anjammidam.com/affiliation/report
‏درواقع پولش کن به عنوان یک ابزار کمکی در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید به راحتی از تسهیلات بازاریابی مشارکتی «انجام میدم» استفاده نموده و درآمد کسب کنید.
‏«پولش کن» به صورت رسمی توسط وبسایت «انجام میدم» ارایه شده است.
‏‏افزایش سازگاری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟