خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Traffic Monitor+ & 3G/4G/5G Speed

Traffic Monitor+ & 3G/4G/5G Speed

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۴
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Treconite Apps
‏‏تقاضا بیشتر همه را در نوک انگشتان خود داشته باشید.
‏سرعت - داده - صدای - کیفیت
‏با Wireless Radio Tester Monitor شما می توانید سرعت 3G / 4G خود را بررسی کنید و در مورد پوشش شبکه و استفاده از داده ها بر روی گوشی هوشمند خود نگاهی بیندازید. ویژگی های کلیدی یکپارچه: تست سرعت برای شبکه های 3G / 4G، بررسی دسترسی به شبکه و نظارت بر استفاده از داده ها. شما همچنین می توانید برنامه ها را با مدیریت Task Manager ترافیک مدیریت کنید.
‏تست سرعت
‏تست سرعت RadioOpt ترافیک مانیتور سرعت و تاخیر UMTS، LTE و شبکه Wi-Fi شما را در سرعت سنج نشان می دهد، به سرعت آپلود، دانلود و پینگ جدا شده است. پس از هر آزمون شما یک ارزیابی از نتیجه خود را، مقایسه آن را با کاربران در منطقه شما. بنابراین شما می توانید دریابید که آیا شما خلوت در اینترنت سریع تر یا کند تر از بقیه جهان است. تمام آزمونهای سرعت با تمام جزئیات بایگانی می شوند و می توانند در هر زمان و هر بار مشاهده شوند و در نمای نقشه یکپارچه شوند. داده های بایگانی شده به شما کمک می کند سرعت تغییرات سریع را تشخیص دهید.
‏پوشش
‏دلایل عملکرد شبکه بد با ترافیک مانیتور را کشف کنید! نقشه پوشش نشانگر دسترسی شبکه را بسته به موقعیت فعلی شما نشان می دهد. پوشش شبکه هر ارائه دهنده بر روی نقشه پوشش برای کشورهای انتخاب شده نشان داده شده است، با توجه به تعداد بیشتری از کشورها در طول زمان اضافه شده است.
‏رومینگ
‏از تعجب های ناخوشایند پس از تعطیلات خود اجتناب کنید. مانیتور ترافیک شبکه های خارجی را اگر شما در خارج از کشور هستید و شمارنده رومینوی اختصاصی را نشان می دهد. بنابراین همیشه می توانید از رومینگ استفاده کنید.
‏Voice / SMS counter
‏شماره و مدت زمان تماس های صوتی و پیامک خود را بررسی کنید و استفاده پیش بینی شده خود را بر اساس این داده ها مشاهده کنید. با استفاده از ویجت صفحه اصلی شما همیشه به داده ها در استفاده از صدای خود و SMS می پردازید.
‏استفاده از داده ها
‏استفاده از داده ها را در یک دوره زمانی مشخص خود کنترل کنید. بنابراین شما می توانید تمام جزئیات خود را از برنامه داده خود را مانند تاریخ شروع دوره صورتحساب خود و یا کمک هزینه حداکثر داده خود را تنظیم کنید. شما همچنین می توانید بین دوره های صورتحساب هفتگی، ماهانه یا 30 روزه را انتخاب کنید. مانیتور ترافیک میزان استفاده از داده ها را به طور کلی و با برنامه می سنجد. بنابراین شما همیشه به خوبی آگاه هستید زیرا ترافیک مانع شما را هشدار میدهد اگر از حجم داده مشخص شده خود بیش از حد است. علاوه بر این، استفاده از داده ها در خارج از کشور به طور جداگانه نشان داده شده است به طوری که شما می توانید هزینه های رومینگ خود را به راحتی پیگیری کنید.
‏مدیر وظیفه
‏مدیر وظیفه یکپارچه همه ی برنامه های در حال اجرا را در یک نگاه نشان می دهد و همچنین امکان بستن برنامه های مصرف حافظه را فراهم می کند.
‏مانیتور ترافیک رایگان است و هیچ تبلیغی ندارد! ما درباره رتبه بندی مثبت و نظرات شما خوشحال هستیم. متشکرم!
It's time to move on.. since 2019 Traffic Monitor and Traffic Monitor+ offer the same functionality as we had to remove SMS and call statistics. You can migrate all of your settings to the Traffic Monitor app within a couple of minutes. If you decide to keep using the app you can do so but we will only update Traffic Monitor in the future.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟