خانه برنامه خرید
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۸
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده شهرام فرمانی
‏‏روبه نو یک بازارچه آنلاین خرید و فروش وسایل دست دوم است که در آن کلیه کاربران می توانند وسایل دست دوم خود را در معرض فروش گذاشته یا برای خرید کالاهای دست دوم دیگر کاربران در آن جست و جو نمایند . این بازارچه به تفکیک انواع وسایل دست دوم مانند خودرو ، موبایل ، مبلمان ، پوشاک ، عتیقه جات ، لوازم خانگی و .. مرتب شده و برای کلیه استانها فایلی جداگانه در نظر گرفته است . با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می توانید با موبایل از کالاهای دست دوم خود عکس گرفته و آن را در گروه مربوطه در معرض فروش قرار دهید . آگهی در این سایت رایگان می باشد .
‏روبه نو در بسیاری از کلمات کلیدی مانند فروش خودرو ، مبلمان ، عتیقه و حراجی در سایت گوگل جزو انتخابهای اول بوده و توسط بسیاری از نشریات کثیرالانتشار تحسین شده است .
‏این اپلیکیشن یکی از قدیمی ترین سایتهای فروش کالای دست دوم در ایران است و اعضای بسیار زیادی دارد . نظرات شما برای بهبود این اپلیکیشن بسیار به ما کمک خواهد نمود .
‏شما هنوز لیست تغییرات اخیر را وارد نکرده‌اید.
‏‏در نسخه جدید کلیه هنگها برطرف شده و کار با روبه نو بسیار روانتر شده است .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟