خانه برنامه کاربردی
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۲.۴۴
تعداد نظرات۹
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده آزادی
‏اگر شما تصادفا عکس های مهم را حذف کرده اید و راهی برای بازیابی آن نمیدانید . نگران نباشید، با ریکاوری عکس میتوانید عکسهای حذف شده را ببینید و آنها را به صورت رایگان بازگردانید.
‏این برنامه به راحتی عکسهای حذف شده شما را پیدا می کند و به سرعت فایل هایی را که حذف شده اند بازیابی می کند و شما لازم نیست دستگاه خود را ریشه کنید.
‏امکانات :
‏1. روند آسان، سریع و ایمن و سریع.
‏2. موتور قدرتمند به طور موثر و پیش نمایش تصاویر حذف شده خود را اسکن می کند برنامه قدرتمند Recovery Photo می توانند تصاویر از دست رفته را پیدا کند و به شما امکان می دهند آنها را بازیابی کنید.
‏3. عکس های از دست رفته یا حذف شده خود را با خیال راحت و بدون ایجاد تغییر در داده های خود بازیابی کنید.
‏4. بازیابی آسان عکس امن است. این برنامه فقط عملیات خواندن را بر روی دستگاه و کارت حافظه انجام می دهد.
‏این برنامه به طور خودکار تمام داده های حذف شده را اسکن و نمایش می دهد، به شما این امکان را می دهد تا عکس ها را بازیابی کرده و بلافاصله آنها را بر روی تلفن خود بازیابی کنید. شما می توانید عکس های شخصی خود را امن نگه دارید!
‏فقط کافیست اسکن را فشار دهید و منتظر بمانید تا برنامه تمام تصاویر را اسکن کند. سپس تصویر حذف شده را برای بازیابی انتخاب کنید و روی بازگرداندن کلیک کنید. این به طور مستقیم در گالری دستگاه شما ظاهر می شود.
‏پس همین الان این برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید و از امکانات آن استفاده کنید.
‏‏بهبود عملکرد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟