استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
من مامانم

من مامانم

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۱/۰۹
تعداد دانلود۳۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۷۲
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده موسسه سروش مهر
‏‏'من مامانم' گروهی است که با انگیزه والای عشق به مادران و فرزندان ایران سرچشمه گرفته و سرلوحه کار خود را 'مادر دانا، فرزند توانا' قرار داده است.
‏'من مامانم' در طول فعالیت یک ساله خود همواره تلاش داشته بستری امن و صمیمی برای مادران و به خصوص تازه مادران فراهم کند تا بتوانند در این فضا در کنار کسب آگاهی های موثق و قابل اعتماد، تعامل گروهی با سایر مادران و کارشناسان نیز داشته باشند. تا از این طریق هم بتوانند احساسات و دغدغه های خود را در محیطی امن و پذیرا بیان کنند و هم بتوانند از نظرات و تجارب دیگر مادران و کارشناسان مربوطه بهره مند گردند.
‏'من مامانم' در این یک سال توانست اعتماد هزاران مادر ایرانی را جلب کرده و با خود و اهداف گروه همراه نماید. پشتوانه اعتماد و همراهی و عشق این عزیزان ما را بر آن داشت تا اهداف خود را ادامه داده و این بار گام در راهی جدید بگذاریم. شوق همراهان من مامانم به آگاهی و یادگیری پشتوانه ما برای طراحی ابزار جدیدی شد که بتواند در فضای مجازی نقش کتابخانه ای جامع، کاربردی و در دسترس برای مادران مشتاق را ایفا کند.
‏'من مامانم' اکنون جامعه ایست یکپارچه با بیش از 50 هزار عضو که همگی درست در دست هم به سوی تحقق شعار 'مادر دانا، فرزند توانا' در حرکت پیوسته هستند.
‏امید آنکه این بار نیز بتوانیم در کنار هم به آرزوها و اهدافمان جامه عمل بپوشانیم.
‏• مطالب علمی به روز در طبقه بندی های مختلف
‏• امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ در مورد مطالب
‏• استفاده از کارشناسان خبره در تولید محتوا
‏• دسترسی ساده و آسان در همه جا
‏• طراحی بسیار زیبا
‏• کاربری ساده
‏• امکان گفتگو آنلاین در تالارهای گفتگو به تفکیک موضوع
‏• امکان دسترسی با تنظیمات شخصی
‏‏ - بهتر شدن سرعت اتصال برنامه
‏ - رفع برخی مشکلات جزیی

نظرات و امتیاز ها

۲۷۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
وحیدامیدی
٣٠ بهمن ١٤٠١

فقط همین یدونه اپ رو تونستن بسازن نه بیشتر*دقیقابیشتراز۴چهار!ساله اصلا بروزرسانی نشده*نشونی سایت قدیمی شده وکارنمی کنه*شماره ثابت مشکل داره و زنگ نمیخوره ومتصل نمیشه*امتیازش کمتروکمترداره میشه به۴رسیده*ده هانظرمنفی ۱و۲ستاره داره*نزدیک۱۵پونزده تادسترسی میخوادزیاده*به مرورپسرفت داشته*مشکلات فنی پیداکرده*پشتیبانی ونظارت نمیشه*سالیانه ازدهه۹۰ارتقاندادن وسراغش نیومدن*خراب شده کارنمی کنه بالانمیادواردنمیشه خدمتی نمیده فایده نداره*اپ رهاشده متولی نداره*متاسفانه طرح شکست خورده*صفحه ام اپ پولسازگذاشتم

۲ ۱
اکرم
٧ آذر ١٤٠١

چراباز نمیشه اینقدر که برای این برنامه صبر کردم واسه هرچیزی صبر کرده بودم زیر پامون علف سبز شد از بس صبر کردیم

۱ ۱
زهرا
١٩ مهر ١٤٠١

نیخام وارد بشم نمیتونم

۱ ۰

برنامه‌های مرتبط