خانه برنامه اجتماعی
نسخه۰.۱۱.۴
آخرین بروزرسانی۹۷/۱۱/۰۹
تعداد دانلود۳۴ هزار
امتیاز۴.۴۲
تعداد نظرات۲۵۶
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
سازنده موسسه سروش مهر

‏‏'من مامانم' گروهی است که با انگیزه والای عشق به مادران و فرزندان ایران سرچشمه گرفته و سرلوحه کار خود را 'مادر دانا، فرزند توانا' قرار داده است.

‏'من مامانم' در طول فعالیت یک ساله خود همواره تلاش داشته بستری امن و صمیمی برای مادران و به خصوص تازه مادران فراهم کند تا بتوانند در این فضا در کنار کسب آگاهی های موثق و قابل اعتماد، تعامل گروهی با سایر مادران و کارشناسان نیز داشته باشند. تا از این طریق هم بتوانند احساسات و دغدغه های خود را در محیطی امن و پذیرا بیان کنند و هم بتوانند از نظرات و تجارب دیگر مادران و کارشناسان مربوطه بهره مند گردند.

‏'من مامانم' در این یک سال توانست اعتماد هزاران مادر ایرانی را جلب کرده و با خود و اهداف گروه همراه نماید. پشتوانه اعتماد و همراهی و عشق این عزیزان ما را بر آن داشت تا اهداف خود را ادامه داده و این بار گام در راهی جدید بگذاریم. شوق همراهان من مامانم به آگاهی و یادگیری پشتوانه ما برای طراحی ابزار جدیدی شد که بتواند در فضای مجازی نقش کتابخانه ای جامع، کاربردی و در دسترس برای مادران مشتاق را ایفا کند.

‏'من مامانم' اکنون جامعه ایست یکپارچه با بیش از 50 هزار عضو که همگی درست در دست هم به سوی تحقق شعار 'مادر دانا، فرزند توانا' در حرکت پیوسته هستند.

‏امید آنکه این بار نیز بتوانیم در کنار هم به آرزوها و اهدافمان جامه عمل بپوشانیم.

‏• مطالب علمی به روز در طبقه بندی های مختلف

‏• امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ در مورد مطالب

‏• استفاده از کارشناسان خبره در تولید محتوا

‏• دسترسی ساده و آسان در همه جا

‏• طراحی بسیار زیبا

‏• کاربری ساده

‏• امکان گفتگو آنلاین در تالارهای گفتگو به تفکیک موضوع

‏• امکان دسترسی با تنظیمات شخصی

‏‏ - بهتر شدن سرعت اتصال برنامه
‏ - رفع برخی مشکلات جزیی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟