خانه برنامه سرگرمی
Skin editor 3D for Roblox

Skin editor 3D for Roblox

تعداد دانلود۷۰۰
حجم۴۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Masha and The Bear games
‏‏دیگر نیازی به خرج کردن robux نیست. دیگر لازم نیست دنبال اسکین رایگان بگردید.
‏Skin editor 3D for Roblox ابزاری منحصر به فرد برای ایجاد ، ویرایش ، ساخت و اصلاح پوسته های خود در روبلاکس است.
‏اگر می خواهید پوسته ای را در روبلاکس ویرایش کنید، در این برنامه علاوه بر ویرایش کردن پوسته،میتوان ان را ایجاد کرد.
‏از تخیل خوداستفاده کنید و پوسته دخترانه ، پوسته های پسرانه ، پوسته های PVP ، پوسته های دانشجویی ، پوسته های انیمه ، پوست قهرمان ها ، پوسته های موبا ، پوسته های رایگان و بسیاری از پوسته های دیگر را درست کنید. شما به Robux نیاز ندارید.
‏می توانید به صورت رایگان پوسوته های خود را درست کنید.
‏ویژگی های skin editor 3D for Roblox:
‏- ذخیره و بارگذاری پوسته ها.
‏- مدل 3D شخصیت ، با این ویژگی ، در میحطی شبیه به بازی میتوانید ببینید چه چیزی درست کردید.
‏- آیا دوست دارید ساخته‌ی خود رابه نمایش بگذارید؟ میتوانید مودل های 3D خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
‏- استفاده از این برنامه راحت است و شما بدون هیچ مهارتی میتوانید با ان کار کنید.
‏-از فهرست پوسته های خود را مرور کنید
‏- پوسته ها را از گالری خود وارد کنید
‏- رابط کاربری بصری
‏با استفاده از ویرایشگر 3D و ویرایشگر 2D برای دقت بیشتر در پیکسل ها ، می توانید ویرایش های پوسته راحت تر و پیشرفته تری را در هر زمان و هر مکان انجام دهید.
‏ما ویژگی هایی داریم که قبلاً در ویرایشگرهای پوستی دیگر دیده نشده است و ایجاد پسته شما را حتی آسان تر می کند. شما می توانید حتی از معروف ترین بازیکنان Minecraft پوسته ایجاد کنید ، ویرایش کنید ، به اشتراک بگذارید و حتی کپی کنید، از ابزارهایی مانند قلمو ، سطل رنگ ، پاک کن و جمع کننده رنگ استفاده کنید تا ساخت پوست خود را بهینه کنید و ظاهری را که می‌خواهید ایجاد کنید و البته ویژگی ها فقط به همین جا ختم نمی شود؛ ما با استفاده از گزینه انتخاب نمای پوسته ، به شما امکان می دهیم با پوشاندن قسمت های دیگر ، روی قسمت هایی که می خواهید تمرکز کنید.
‏شما همچنین می توانید به راحتی از پوسته های خود یا آنهایی که به صورت پیش فرض در اختیار شما قرار می دهیم استفاده کنید ، که این روند را تسریع می کند ، به شما امکان می دهد از پوسته ها دوباره استفاده کنید یا حتی به شما اجازه می دهد پوست فرانکشتاین را به دلخواه خود بسازید.
‏این یک برنامه غیر رسمی برای Roblox است. نام ، مارک و دارایی Roblox همه متعلق به شرکت Roblox یا صاحب محترم آنها است. این برنامه مجوز ندارد. کلیه حقوق محفوظ است، مطابق با
‏https://en.help .roblox.com/hc/en-us/articles/203313410-Roblox-Community-Rules
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟