استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
League of Rome:Strategy War

League of Rome:Strategy War

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۱۸
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Strategy War Games
‏‏بازی های ما یک بازی استراتژی نوبتی در مورد تاریخ رم است. شما می توانید جنگ های معروف تاریخ رم را تجربه کنید، دشمنان مختلف را فتح کنید و شکوه رم را دوباره خلق کنید!
‏جمهوری روم در حال افزایش است و بسیاری از کشورهای قدرتمند اطراف آن برای برتری با شما مبارزه خواهند کرد. جنگی قریب‌الوقوع است. لیگ رم یک بازی استراتژیک است که صحنه‌های صدها نبرد تاریخی در رم را بازیابی می‌کند و به طور کامل شاهد تبدیل شدن رم به یک امپراتوری بزرگ در آسیا، آفریقا و اروپا است. لژیون‌های خود را برای داشتن یک اکسپدیشن هدایت کنید، از استراتژی‌ها استفاده کنید و تاکتیک ها را هوشمندانه انجام دهید، نیروهای محدودی را مستقر کنید، به توانایی های رزمی نامحدود خود بازی کامل بدهید و نیروهای قدرتمند خارجی را شکست دهید!
‏【ژنرال】
‏سزار، اسکیپیون، هانیبال، پیروس، اسپارتاکوس، ارشمیدس... a تعداد زیادی از ژنرال‌های معروف را می‌توانید انتخاب کنید، و انواع مهارت‌های عمومی منحصربه‌فرد را برای شما مطابقت دهید!
‏【Legion】
‏پیاده نظام، کمانداران، سواره نظام، فیل‌های جنگی، کشتی‌های جنگی، شتر، منجنیق. .. می توانید نیروهای غیر قابل تصوری را با ویژگی های مختلف تجربه کنید. نیروهای مختلف می توانند لژیون های مختلفی را تشکیل دهند. استراتژی‌های تطبیق متفاوت، تجربه‌های کاملاً متفاوتی را به ارمغان می‌آورند!
‏【کشت】
‏شما یک سیستم کاملاً جدید و کلی کشت نیرو را تجربه خواهید کرد! اجازه دهید ژنرال ها و سربازان شما در نبرد تجربه کسب کنند! آنها سطح می شوند و مهارت های مختلفی را یاد می گیرند. از طریق نبردها بارها و بارها شاهد تولد قوی ترین ارتش آس خود باشید!
‏【ماموریت】
‏جنگ های کلاسیک از جمهوری روم تا امپراتوری روم که صدها سال از تاریخ را در بر می گیرد، ارائه می شود. جلوی چشمانت علاوه بر روم، کارتاژ، سامنیوم... شما می توانید نیروهای مختلفی را برای تسخیر جهان انتخاب کنید! نبردهای فوق العاده را تجربه کنید!
‏【پاداش】
‏جوایز ماموریت، جوایز روزانه، جوایز هفتگی، جوایز طلا، جوایز ۷ روزه... بیایید و وارد بازی شوید، ما جوایز شگفت‌انگیز سخاوتمندانه رایگان برای شما فراهم کرده‌ایم!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده