استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۱/۰۱
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۱۲
حجم۶۴۸ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Rovio Entertainment Corporation
خوشبختانه پرندگان این بار بازگشته اند که با خوک ها مبارزه کنند، بعد از ترکاندن آبنبات ها در Angry birds blast و خرابکاری در جزیره، این بار به دنیای اساطیر در تلفن های اندرویدی سفر میکنیم، با مایکت همراه باشید و شمشیرهای جادویی خود را آماده کنید.

داستان، خبری از جزیره نیست

ما توقع یک داستان افسانه ای را از این بازی نداشتیم اما اگر انگری بردز دو را نصب کرده باشید می دانید که همیشه پرنده ها حرفی برای گفتن دارند، به عنوان مثال خوک ها سعی میکنند تخم ها را بدزدند و درگیری میان این دو گروه از همینجا آغاز میشود اما در این بازی نمی دانیم که شخصیت ها چرا به چنین شکل و شمایلی رسیده اند و چرا در حال نبرد هستند، این یکی از سوالاتی است که توضیح آن سخت است و اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، هیچ داستانی برای شما وجود ندارد!

گیم پلی، پرهای متحرک در دیگ جادویی

وقتی برای اولین بار نام انگری بردز لجندز را شنیدیم خیلی غافلگیر نشدیم، چرا که در یک دهه گذشته بیش از ده بازی از سری پرندگان خشمگین کلاسیک منتشر شده و یکی از برترین عناوین تلفن های همراه است که گیمرها هم آن را دوست دارند، حتی ردپای این بازی به هالیوود کشیده شده و یک فیلم هم با همین نام به روی پرده سینماها رفت، با این وجود و تبدیل این نام به یک برند بزرگ، هنوز هم تمامی بازی های Rovio سرگرم کننده و جذاب هستند و مخاطب را به سوی تعامل هدایت میکنند.
نبردهای بازی سراسر پیچ تاب جالبی برای مخاطب فراهم میکنند و او را به درون چاله ای از نیروهای مختلف پرتاب میکند، هرکس دارای دو معیار متفاوت و توانایی ویژه است که با باز کردن قفل آن ها میتواند قدرتش با ارتقا دهد، همچنین اگر دو کارت یکسان را با یکدیگر ترکیب کنید به حداکثر قدرت میرسانید و سطح آن را یک لول بالاتر میبرید.
ترکیب دو کارت یک کارت سه تایی جدید ایجاد میکند و دست شما را برای نبردها آزادتر خواهد گذاشت، همچنین میتوانید از توانایی های مختلف و کارت های متنوعی که ارزش بیشتری دارند استفاده کرده و یک ایده جدید روی میز خود بیاورید.
بازی حول محور شانس در جریان است اما در برخی از بازی ها شما فقط 30 درصد شانس برای پیروزی خواهید داشت و ممکن است در همان چند دقیقه ابتدایی کار شما تمام شود، البته گاهی چرخش هایی در گیمپلی رخ میدهد که پیروزی دشمن یا شما را به چالش خواهد کشید.
 

قهرمانان جادویی به دنبال تخم پرندگان

المان های RPG به کارگرفته شده در این بازی، به خوبی طراحی شده اند، اما نکته جالب اینجاست که شما باید نقش آفرینی را به وسیله کارت ها انجام دهید، در واقع اگر بازی Angry birds epic را با یک بازی رو میزی کارتی ترکیب کنیم، خروجی چیزی شبیه به این بازی میشود، در هر مرحله از بازی شما باید شخصیت های محبوب و همراه خود را انتخاب کنید و یکی از مراحل بازی را انجام دهید.
در هر بخش دشمنان مختلفی از جمله خوک ها و متحدانشان برای شما مشکلاتی ایجاد میکنند اما اگر از کارت های طلایی خود درست استفاده کنید قطعا میتوانید در مقابل جادوهای آن ها ایستادگی کنید، در این بخش ها شما به شکل نوبتی و با تعیین اهداف مختلف میتوانید از سرعت پیش روی آن ها جلوگیری کنید، همچنین شخصیتی مثل Red قابلیت ویژه ای دارد که با سایرین متفاوت است و اگر بخواهید آن را به تیم خود اضافه کنید، میتوانید در بخش آپگرید او را شخصی سازی کرده و قدرت های خارق العاده او را تقویت کنید.
درکل 19 قهرمان در بازی وجود دارد که به ژانرها و کلاس های مختلف تقسیم شده اند، کاراکترهای بازی هم به سه بخش انسان ها، پرندگان و خوک ها تقسیم شده اند اما اثری روی منابع یکدیگر ندارند، برای ارتقا شما باید کارتهای هر کلاس را به طور جداگانه جمع آوری کنید و به عنوان مثال کلاس پرندگان تهاجمی بر روی خوک های سبز رنگ سازگار نخواهد بود.
سه بخش پشتیبانی، تهاجمی و جمع آوری منابع جز حالت هایی هستند که میتوانید از میان آن ها یک قهرمان را انتخاب کنید، در ترکیب خود باید حداقل سه بازیکن داشته باشید که دایره را تکمیل و با دیگران مبارزه کنند.

بازی بدون اینترنت اجرا نمیشود!

برای اجرای بازی به اینترنت نیاز دارید و بدون یک نت پایدار نمی توانید وارد بازی شوید، البته با توجه به اینکه این عنوان در نسخه بتا قرار دارد، اگر برای ورود دچار مشکل شدید می توانید از نرم افزارهای رفع تحریم و سرورهای فنلاند استفاده کنید.
 

گرافیک و صداگذاری

ما عادت کرده ایم که پرندگان خشمگین بیایند و استانداردهای جدیدی به بازی های موبایل اضافه کنند، اکثر عناوین منتشر شده این مجموعه بازی از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و گرافیک آن ها به شکل چشمگیری زیباست، در این بازی هم شاهد افکت های جذاب و مدل های سه بعدی با طراحی ویژه هستیم، همچنین صداگذاری هم از کیفیت خوبی برخوردار است و شاهد یک ترکیب هیجان انگیز در بخش صدا و تصویر هستیم.

جنبه های مثبت

این بازی نقش آفرینی مبتنی بر یک دنیای فانتزی است که قطعات پازل آن به وسیله اسکواد پرندگان و خوک ها تکمیل شده است، با توجه به این هنوز هم راه زیادی برای تبدیل شدن این عنوان به یک اثر سرگرم کننده وجود دارد و انتظار می رود بعد از سپری کردن دوره آزمایشی و رفع مشکلات، شاهد یک ویدیو گیم درخور و ارزشمند باشیم.

جنبه های منفی

دیگر خبری از بازی های آرکید همیشگی نیست و این بار سازندگان تصمیم گرفته اند که سفری به دنیاهای دیگر هم داشته باشند، این کار باعث میشود که شما به مرور زمان شاهد یک تنوع خوب و قابل قبول در پرندگان باشید اما اگر از عاشقان این سری بازی هستید و به آن گیمپلی جذاب و پر از رنگ عاده کرده اید، شاید این عنوان خیلی باب میل شما نباشد، با توجه به اینکه بازی به شکل کامل عرضه نشده است، هنوز ایراداتی در گیمپلی و سیستم جایزه و ارتقا آن دیده میشود که احتمالا در آینده برطرف خواهد شد، به طور کلی این بار برخلاف سایرین، همه چیز بی نقص نیست و مشکلاتی دیده میشود.
 
The land of the Angry Birds and their piggy nemeses has never been a peaceful one – their legendarily bitter feud carrying on for generations, while the human newcomers were happy to capitalize on their bickering. However, when egg-stealing dragons and mysterious dark forces toss their world into chaos, it is up to the strongest Heroes of all factions to band together and defeat the threat – before it is too late! Assemble an unstoppable team of heroes from all races to take down the evil forces that are threatening life as they know it! Collect a huge roster of Angry Birds characters and new faces as well. Earn treasures and level up your Heroes to make your team even more powerful. Get your team ready, restore peace, and save the planet! –ASSEMBLE YOUR TEAM OF HEROES. Recruit Angry Birds, pigs and humans to form powerful squads and outsmart your foes. – EVOLVE YOUR HEROES. Ascend your heroes and upgrade their abilities as you play to become stronger than ever before. – NEW STRATEGIC COMBAT SYSTEM. Pick teammates with complementary abilities, choose the right team for every battle, and decide which skills to unleash or merge during the mayhem. Merging abilities during combat will increase their power or let you cast an ultimate ability! – PARTICIPATE IN EVENTS. Build and power up specific teams to win epic and legendary heroes in limited-time hero recruitment events. For fans of turn-based RPGs or fantasy adventure, Angry Birds Legends delivers tons of characters to collect, unique hero classes to master, and a variety of campaigns to battle through! The game is currently in Beta and we are extremely happy and thankful to receive all of your feedback regarding how the game feels, what you enjoy most and what you struggle with.

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر بلا
٢١ مهر ١٤٠١

من پاکش کردم بهتره یاعلی

میپسندم۱۰ نمیپسندم۷
عکس کاربر علی رضایی
٥ بهمن ١٤٠٠

نصب نکنید خیلی بده نمیاره

میپسندم۲۱ نمیپسندم۱۶
عکس کاربر اژدر جمجمه
٢٨ آبان ١٤٠٠

خیلی خفنه اگه سازنده بازی فارسی بلده ممنون می‌شم اگه کاراکتر های بازی رو بیشترکنید

میپسندم۱۹ نمیپسندم۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده