خانه برنامه سیر و سفر
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۷
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده یک ابزار
‏‏اگر قصد سفر با تورهای داخلی یا خارجی را دارید ، نیازی به مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی یا جستجوی سایت های مختلف برای یافتن بهترین تور با شرایط مورد نظرتان نیست!
‏سفریابی ، سامانه نمایش اطلاعات تورهای داخلی و خارجی به همراه اطلاعات هتل ها می باشد که قابلیت مقایسه تورهای دلخواه شما را طبق پارامترهای مورد نیاز از جمله درجه هتل ، مدت اقامت ، شرکت هواپیمایی و ... به راحتی در اختیار شما گذاشته تا بهترین انتخاب تور را برای سفر خود در سریعترین زمان داشته باشید.
‏سفریابی مجموعه کاملی از برترین آژانس های گردشگری کشور را جمع آوری کرده و تورهای ارائه شده آنها را به نمایش می گذارد و امکان مرتب سازی و فیلتر پیشرفته (محدودسازی) نمایش تورها ، از جمله مواردی است که برای اولین بار توسط سفریابی در نرم افزارهای تلفن هوشمند اجرا می شود.
‏پس چنانچه برنامه سفر دارید ، قبل از هر چیز تور مقصد را در سفریابی جستجو کنید!
‏‏رفع مشکل گرافیکی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟