استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Safe Booster-cleaner&cooler

Safe Booster-cleaner&cooler

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۸
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Surf tool
‏‏تقویت کننده ایمن می تواند به طور موثر همه مشکلات را حل کند، مانند گیرکردن در هنگام استفاده از تلفن، مصرف انرژی و حافظه کم راه موثری برای کاهش فشار حافظه است.
‏عملکرد فوق العاده:
‏🚀 Junk Cleanup
‏Safe Booster می تواند آشغال ها را پاک کند، فایل های باقیمانده و حافظه پنهان را حذف نصب کند و فضای ذخیره سازی شما را آزاد کند. از عملکرد تمیز کردن حرفه‌ای ما برای پاک کردن داده‌های حافظه پنهان استفاده کنید تا فضای بیشتری آزاد شود و دیگر نگران حذف تصادفی فایل‌ها نباشید.
‏🚀پدیده گیر کردن تلفن را حل کنید
‏برای پاک کردن فرآیندهای بی‌فایده با یک کلیک، کاهش مصرف حافظه، پاک کردن خرابی ها، و بهبود سرعت کارکرد تلفن.
‏🚀خنک کردن CPU
‏دمای خنک CPU برای افزایش سرعت عملکرد تلفن.
‏🚀سریع و آسان
‏کاربر Safe Booster رابط کاربری ساده و شهودی است، استفاده از آن آسان است، با یک کلیک برای پاک کردن کش و فایل های ناخواسته، حافظه آزاد می شود.
‏🚀 صرفه جویی در مصرف انرژی
‏با Safe Booster می توانید میزان مصرف باتری دستگاه خود را تجزیه و تحلیل کنید و برنامه هایی را که باتری شما را تخلیه می کنند از بین ببرید. تخلیه باتری می تواند به دلیل برنامه هایی باشد که دیگر استفاده نمی شوند یا برنامه هایی که در پس زمینه در حال اجرا هستند. این به شما امکان می‌دهد چنین برنامه‌هایی را ببندید و در مصرف باتری صرفه‌جویی کنید.
‏Safe Booster یک راه‌حل یک‌جا برای نیازهای تلفن همراه شما است. می توان از آن به عنوان خنک کننده CPU، پاک کننده رسانه های اجتماعی، حذف عکس های تکراری، تقویت کننده حافظه استفاده کرد، که به ویژه برای بهبود تجربه کلی تلفن کاربران خود طراحی شده است.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده