خانه برنامه مذهبی
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده دولوپر فرشته
‏‏حدیث کسا، روایتی است از عظمت پنج‌تن آل عبا، روایتی جالب و جاذب از پنج بزرگواری که محور عالم هستی هستند؛ فاطمه و پدرش و شوهرش و فرزندانش. سلام الله علیهم اجمعین.
‏حضرت آیت‌الله بهجت ‌قدس‌ سره مانند دیگر عالمان بزرگ شیعه توجه ویژه‌ای به حدیث کساء داشت. شاید چشم‌گیرترین امری که در این ‌باره از ایشان مشهود بود، قرائت دائمی حدیث کساء بود. ایشان شب‌ها حدیث کساء را قرائت می ‌کرد و حتی در سالیانی دورتر، افراد خانواده را گرد هم می‌آورد و به همراه ایشان حدیث کساء می‌خواند.
‏گاهی هم در لابه‌لای کلامش به فرازهای آن روایت اشاره می ‌کرد و گاهی هم صراحتاً درباره حدیث کساء سخن می‌گفت. باور ایشان این بود که امام عصر‌عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف به مجالس حدیث کساء توجه ویژه‌ای دارند. گاهی هم در پاسخ به شبهاتی که درباره سند این روایت مطرح می‌شد، مطالب روشن‌گری بیان می‌فرمودند؛ به‌عنوان مثال حضرت آیت‌الله بهجت‌قدس‌سره معتقد بودند کسانی که اهل تعقل و درایت باشند و با دقت در عجایب حدیث کساء بنگرند، صحت این روایت را می‌یابند و دیگر نیازی به سند آن ندارند.
‏کساء در زبان عربی از ریشه «کسو» به لباسی که خود را با آن بپوشانند می‌گویند. همچنین به عنوان زیرانداز و رو انداز نیز به کار رفته است و در حدیث کساء ، با توجه به سخن امّ سلمه که می‌گوید: کسایی را که زیرانداز ما بود به رسول خدا دادم،[به همین معنا می‌باشد.
‏از جمله ویژگی های این برنامه:
‏طراحی ساده و زیبا
‏فونت زیبا و مذهبی
‏تلاوت هر فراز با صوتی زیبا و دلنشین همراه با ترجمه آیات
‏حرکت خودکار متن با صوت
‏التماس دعا
‏‏مشکل برنامه برطرف شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟