خانه برنامه آموزشی
آموزش زبان روسی - روسی در سفر‎

آموزش زبان روسی - روسی در سفر‎

آموزش زبان روسی

تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۶
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده دولوپر فرشته
‏‏راستش را بگوییم، از نظر ما فارسی زبانان یکی از سخت ترین زبان های دنیا چه از لحاظ نوشتار و چه از لحاظ گفتار بدون شک زبان روسی است. تلفظ های مبهم و شکل گردش زبان روس ها در زبانشان در هنگام ادای کلمات از نظر کسی که در بین دفعات اول یا شاید تا دفعه ی بیستم در بین کسانی قرار می گیرد که به این زبان صحبت می کنند بسیار سخت به نظر می رسد. شاید به همین خاطر است که اکثریت مردم جهان زبان انگلیسی را در این جا به زبان روسی ترجیح می دهند و فقط در هنگام سفر به دنبال جملات کاربردی روسی در سفر هستید. اما صبر کنید!
‏اگر صبور باشید و کمی هم دُز دقت خود را بالاتر ببرید خواهید دید که زبان روسی آن قدرها هم که فکرش را می کنید سخت نیست و تنها یک سری فرمول خاص و کمی تلاش برایش لازم است.
‏از آن جایی که ما در برنامه روسی در سفر قصدمان یادگیری کوتاه مدت و کاربردی این زبان برای شما است می خواهیم تا برایتان اصطلاحات کاربردی روسی در سفر را که بیشترین کارآیی را برایتان دارد و به اصطلاح کار شما را در این سفر راه اندازد را در این برنامه بیاوریم تا در سفر پرهیجان و دیدنی شما به روسیه برایتان کارآیی داشته باشد.
‏دربرنامه روسی در سفر به شما یاد می دهیم که چطور زبان روسی را برای یک سفر کوتاه مدت توریستی، کاری و … خیلی سریع یاد بگیرید و از آن استفاده کنید.
‏برخی از ویژگی های برنامه روسی در سفر عبارتند از:
‏*فهرستی کامل از لغات، اصطلاحات، افعال و کلمات فارسی و روسی
‏*دسته بندی موضوعات
‏*تلفظ صوتی کلمات و اصطلاحات روسی و فارسی
‏*طراحی ساده و زیبا
‏*کاربری آسان و راحت
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟