خانه برنامه خرید
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده سامین
‏‏**توجه در صورت مشکل در نصب،برنامه موجود در تلفن همراه را پاک کنید و نسخه جدید را نصب کنید**
‏با سامین میتوانید در لحظه و با صرفه جویی در زمان و هزینه،میوه و نان مورد نیازتان را با بهترین کیفیت و هزینه کم تهیه کنید.
‏کیفیت مهم ترین بخش سامین است پس از آن سرعت خدمات رسانی که کمتر از یک ساعت است مهمترین رکن سامین است.تنها یک بار اc سامانه انلاین میوه و نان استفاده کنید تا برای همیشه بابت خرید میوه ونان آسوده خاطر باشید. مزایای سامین در بخش های میوه و نان عبارت اند از:
‏میوه:
‏وقتی از سامین سفارش میوه میدهید یعنی از عمده فروشان میوه و تره بار سفارش میدهید.
‏از همین رو سامین، میوه و تره بار مورد نیاز مصرف کننده را، بدون هیچ واسطه ای با ارائه تنوع وسیع در کیفیت و کمیت انواع میوه، برای همه اقشار جامعه با تضمین قیمت به دست آنها میرساند.
‏همچنین برای مهمانی های خانگی و یا عمومی خود در تالارها و مراسم های عمومی میتوانید با سفارش پک های یک نفره و یا سفارش تعداد میوه خیال خود را بابت دریافت میوه های با کیفیت راحت کنید.
‏سامین با ارائه مشاوره جهت تناسب رنگ بندی و طراحی پک های شما و ارائه اطلاعات نوسان قیمت در روز سفارش (افزایش یا کاهش قیمت روز تحویل) به شما کمک خواهد کرد تا مطلوبترین (هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ تناسب) پک میوه خود را دریافت کنید.
‏نان:
‏گر فرصت یا حوصله خرید نان را ندارید و از وقتتان استفاده بهتری میبرید و از طرفی تمایل به صرف نان تازه را دارید ، از طریق سامین میتوانید سفارش نان مورد نظرتان را بدهید تا همکاران ما در قسمت دلیوری ، نان مورد نظر شمارا به محض سفارش از نانوایی تهیه و در بسته بندی پارچه ای (برای حفظ کیفیت، تازگی و بهداشت نان) در زمان کمتر از یک ساعت در هر کجا که هستید به شما تحویل دهند.
‏زندگی آسان با سامین
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟