خانه برنامه آموزشی
انگلیسی فشرده-کتاب صدرا

انگلیسی فشرده-کتاب صدرا

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۸
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده سیستم آوران صدرا
‏برای استفاده بهتر، توضیحات را مطالعه فرمایید.
‏این نرم‌افزار با هدف کمک به یادگیری هرچه بهتر و سریعتر زبان انگلیسی تهیه شده است.
‏محتوای این کتاب الکترونیکی، شامل آموزش قواعد و لغات زبان انگلیسی، و 504 واژه کاملاً ضروری به همراه معنی و کاربرد آنها بوده و برای استفاده دانش‌آموزان، دانشجویان، داوطلبین آزمون‌های ورودی دانشگاه، GRE و GMAT ، آیلتس و تافل (IELTS, TOEFL) و دیگر علاقه‌مندان تهیه گردیده است. برای افزایش بازدهی آموزشی و یادگیری بهتر، برای هر موضوع مورد بحث، چندین مثال به همراه ترجمه فارسی آنها اضافه شده است.
‏همچنین یکی از نقاط قوت این مجموعه، مثال‌ها و نکات کنکوری و چگونگی تشخیص جواب‌های صحیح در تست‌ها می‌باشد که متناسب با نیاز داوطلبین برای افزایش سرعت و کسب رتبه بهتر است. لازم به ذکر است اطلاعات جمع‌آوری شده در این نرم‌افزار، بر اساس تجربیات آموزشی تهیه گردیده است.
‏محتوای این کتاب شامل بخش‌های زیر است:
‏✔ 504 واژه کاملاً ضروری به همراه معنی و کاربرد
‏ * 42 درس، هر درس شامل 12 لغت مهم و اساسی به همراه مثال
‏✔ قواعد شامل:
‏ * جملات
‏ * ضمایر
‏ * صفت‌ها
‏ * قیدها
‏ * قواعد زمان‌ها
‏ * جملات شرطی
‏ * نقل قول
‏ * معلوم و مجهول
‏ * حروف تعریف
‏ * ضمائم پرسشی
‏ * ربط‌دهنده‌ها
‏ * عبارات وصفی
‏ * افعال کمکی
‏ * وجه سببی، وصفی و التزامی
‏✔ کلمات پرکاربرد و تفاوت‌های آنها (به همراه مثال‌های متنوع) مانند:
‏ Afterwards-After *** Advice-Advise *** Bank-Seaside-Shore-Coast-Beach *** Costume-Custom *** Board - Get into - Get on - Get in *** Through-Across-Along *** Boundary-Frontier-Border *** Similar to - Similar - Alike - Like *** For-As-Since-Because *** Compliment-Complement *** Sickly-Patient-Ill-Sick *** Voyage-Trip-Journey-Travel *** Have on - Wear - Put on - Dress *** Great-Large-Big *** Clothes-Suit-Dress *** Let-Permit-Allow *** Reach-Get-Arrive *** Value-Cost-Price
‏ و ...
‏‌
‏‌✔ اصطلاحات رایج (Idioms) مانند:
‏ A hot potato *** Bite the bullet *** Couch potato *** Shoot the breeze *** Add insult to injury
‏ و غیره
‏‌
‏✔ افعال بی‌قاعده
‏‌‌برخی قابلیت‌های کاربردی این نرم‌افزار که از طریق منوی سه نقطه پایین صفحه، قابل دسترسی هستند عبارتند از:
‏فهرست (در منوی برنامه و قابل دسترس از کل کتاب) و راهنمای مطالب، حفظ تاریخچه مطالعه، انتخاب صفحه، مطالعه در روز (زمینه سفید، متن مشکی) و یا شب (زمینه مشکی، متن سفید)، بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی (برای تغییر اندازه فونت)، و راهنمای برخط.
‏برای دوستانی که مایل به آشنایی بیشتر، پیش از خرید کتاب هستد بخش‌هایی از نرم‌افزار، رایگان ارائه شده است. علاقه‌مندانی که مایل به خرید محتوای کامل کتاب هستند می‌توانند آن را از طریق منوی مربوطه خریداری کنند.
‏محتوای این کتاب الکترونیکی بر اساس تجربیات آموزشی و اتکا بر منابع رسمی آموزش زبان انگلیسی مانند موارد زیر تهیه شده است:
‏www.merriam-webster.com
‏www.thefreedictionary.com
‏504 Absolutely Essential Words
‏http://learnenglish.britishcouncil.org
‏-- با توجه به استقبال دوستان، به زودی نسخه به‌روز شده بعدی، منتشر خواهد شد.
‏‏مثال‌های بیشتر
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟