خانه برنامه خرید
تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۱۰
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده زنجاب
‏‏زنجاب اپلیکیشنی متفاوت برای تلفن های هوشمند است که توسط تیم ستایش تولید و با هدف دسترسی سریع و آسان کاربران به خدمات و اصناف و اماکن اطراف خود طراحی شده و روز به روز بر کاربران و اصناف آن اضافه می شود. زنجاب امکان جستجوی پیشرفته را برای مخاطبین فراهم می کند. آنها می توانند کسب و کارهای مورد نیازشان را براساس نوع صنف و محل استقرار و نام جستجو و آنها را ارزیابی کنند.
‏شما با زنحاب در شرکت،مغازه،کارگاه،... مدنظر خود خواهید بود و بطور مجازی به اطلاعات ، تصاویر ، خدمات محل انتخابی خود دسترسی خواهید داشت.
‏اینجا برای هر صنفی که بخواهید آدرس وجود دارد و با دسته بندی مناسب به راحتی، یک دفترچه تلفن مصور و نامحدود خواهید داشت.
‏در زنجاب :
‏هر صنف یه صفحه کامل خواهد داشت که تصاویر ، توضیحات شغلی کامل ، نقشه محل، انواع محصولات ، خدمات و سرویس ها و راههای تماس سریع حتی لینک به وبسایت در آن پیش بینی شده است .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟