خانه برنامه آموزشی
کالج | آموزش زبان انگلیسی

کالج | آموزش زبان انگلیسی

تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۱۸
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده نوآوران شریف
‏‏کالج (College)، آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی است که با ثبت نام در کالج، تنها با هزینه ای معادل 4 درصد هزینه‌های یک آموزشگاه حضوری، انگلیسی را یاد می‌گیرید. کالج برای شما یک 'آموزشگاه زبان انگلیسی همراه' است که فقط با پرداخت 4 درصد هزینه‌های یک آموزشگاه حضوری در دسترس شماست.
‏-کالج توسط اساتید دانشکده زبان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علامه طباطبائی برای کاربران ایرانی طراحی شده است.
‏- بارگذاری سریع اولین چیزی است که در کالج به چشم می‌خورد. در توسعه اپلیکیشن کالج، راحتیِ کار با اپلیکیشن و روان بودنِ تجربه آموزشِ کاربر در تک تک مراحل توسعه نرم افزار در نظر گرفته شده است. این موضوع با نصب رایگان و استفاده از اپلیکیشن به راحتی قابل درک است.
‏- با اختصاص دادن وقتی اندک در هر روز برای یادگیری، بعد از گذراندن دوره درسی کالج، می‌توانید در آزمون زبان انگلیسی کالج شرکت کنید و در صورت قبولی، به شما مدرک معتبر زبان انگلیسی اعطا خواهد شد.
‏- با نصب کالج، از متدهای آموزشی کالج منطبق با رویکردهای جدید آموزش زبان انگلیسی در آمریکا و اروپا بهره‌مند خواهید شد، که بر استفاده صحیح زبان انگلیسی در موقعیت‌های واقعی تأکید می‌کنند. مطالب آموزشی کالج و ویدیوهای انحصاری آموزشی کالج، توسط مدرسین برگزیده ایرانی، که اساتید دانشگاه‌های برتر کشور هستند، و اساتید Nativeاسترالیایی، انگلیسی و آمریکایی برای شما فراهم گردیده است. بنابراین، انگلیسی را ساده و کاملاً کاربردی یاد خواهید گرفت و نیازی نیست که مفاهیم اضافی و گیج کننده یاد بگیرید که به کارتان نمی‌آید. در کالج، علاوه بر یادگیری مباحث به صورت خودآموز، می‌توانید با اساتید مکاتبه کنید و از آنها راهنمایی بخواهید.
‏‏رفع برخی مشکلات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟