En
Shedd - Buy and Sell Fashion

Shedd - Buy and Sell Fashion

نسخه: ۲.۰.۷  (۱۳۹۵/۰۵/۱۱)
۱۰۰
۱۷
مگابایت
Shedd - Buy and Sell Fashion #1
Shedd - Buy and Sell Fashion #2
Shedd - Buy and Sell Fashion #3
Shedd - Buy and Sell Fashion #4
Shedd - Buy and Sell Fashion #5
‏‏در Shedd شما به راحتی می توانید با خرید یک عکس و خرید و فروش لباس ها، کفش ها و لوازم مورد علاقه خود را به فروش برسانید! یک عکس از اقلام خود بکشید و آنها را در کمتر از 30 ثانیه بفرستید چت خصوصی با خریداران, برای ترتیب ملاقاتها یا تحویل گرفتن پول از اقلام مد خیره کننده خود را! موارد خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید کشف آخرین روند فروش در اطراف شما! بیش از 10،000 عنصر از صدها مارک مختلف در Shedd ما اعتقاد داریم که همه دوست دارند بدون داشتن مسئولیت پذیری خرید کنند و ما از حق داشتن این کار بدون هیچ گونه گناه حمایت می کنیم و بازار مناسب را برای زنده ماندن مداوم آماده می کنیم.

‏Shedd برای همه است: افراد منظم، fashionistas های شیک، طراحان در حال ظهور و شرکت های کوچک، به دنبال یک پنجره آزاد برای به دست آوردن زندگی جدید به اقلام جدید و مورد علاقه خود هستند که به طور رسمی در امارات متحده عربی و بلغارستان در دسترس هستند. کشورهای بیشتر به زودی اضافه میشوند!
ترجمه شده توسط:     🎻Arsam🎧

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏رفع اشکالات بیشتر
‏ ما دائما در حال بهترکردن برنامه و حصول اطمینان از اینکه ما از اشکالات پاک هستیم. اگر شما هر گونه مشکل ومسائلی دیدید لطفا با support @ sheddapp com ما تماس بگیرید.
ترجمه شده توسط:     🎻Arsam🎧

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

  
dubizzle
dubizzle
سبک زندگی
logo-samandehi